1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc w podłączeniu Xboxa 360 do internetu!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Baranowybaran, Listopad 15, 2014.

1. Baranowybaran

Baranowybaran Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Bardzo was proszę o pomoc w podłączeniu mojego xboxa 360 slim do internetu. Już długi czas szukałem czegoś po internecie i próbowałem na wiele sposobów, które znalazłem, jednak nadal nie udało mi się podłączyć konsoli do internetu (Możliwe, że to dlatego, że jestem zielony w tej dziedzinie i w ogóle kretyn ze mnie jak...) Tak więc bardzo was proszę o fachową pomoc, krok po kroku i z wyjaśnieniami jak dla osoby ograniczonej umysłowo. Dla was pewnie jest to bardzo łatwe, jednak ja nie mam bladego pojęcia co robić.

Próbowałem coś z udostępnianiem sieci WiFi z laptopa, różnymi programami ect. jednak nic z tego nie wyszło. Ciągle coś było nie tak a to IP a to coś innego, a przecież podałem ten, który wyświetlał mi się w aplikacji. NIE OGARNIAM!
    Mam modem tego typu Cyfrowy Polsat
    oraz komputer z Windows 8
    Zależy mi na tym, abym nie musiał nic dokupywać

Dzięki WIELKIE!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikokuba1

mikokuba1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może spróbuj przez kabel. Czy koniecznie musi być wifi?

4. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    419
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
  5. Baranowybaran

Baranowybaran Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Utworzyłem tą wirtualną sieć i co teraz? Za cholerę mój Xbox nie może połączyć z internetem, mimo iż zrobiłem wszystko krok po kroku i udostępniłem net do tej utworzonej sieci. próbowałem również z tym poradnikiem - http://www.onlinecenter.pl/Artykuly/Konfiguracje-Xbox-Live.html i nadal pupa blada. Próbowałem dać ustawienia automatyczne i ręczne ( podałem wszystko tak jak w poradniku wszystkie ip bramy, dns itd. Nie wiem co to więc wpisałem wszystko tak jak w poradniku) i nadal NIC!

BARDZO WAS PROSZĘ POMÓŻCIE MI! Wytłumaczcie mi jak upośledzonemu, bo nadal nic nie ograniam.

Widzę, że nie jesteście skorzy do pomocy więc...

Osobie, która krok po kroku wyjaśni mi co mam zrobić aby podłączyć mojego xboxa do internetu. Podaruję kod doładowania do telefonu o wartości 5 zł (sorry że tak mało ale nie jestem jakimś majętnym człowiekiem). ( o ile faktycznie uda mi się podłączyć xboxa do internetu)

Tak więc czekam na poradnik dla debila (czyt. mnie)

Nie znam się kompletnie na tych sprawach dlatego wyjaśnijcie mi absolutnie wszystko, kroczek po kroczku!
    Stworzyłem sieć za pomocą tego sposobu -
    http://www.download.net.pl/jak-utworzyc-wirtualny-router-wi-fi-w-windows-8/n/2668/ Wszedłem w PanelSterowania>SiećiInternet>Połączenia sieciowe
    Następnie UrządzeniePlus>Właściwości>Udostępnianie

Zaznaczyłem udostępnianie itp. wyskoczył komunikat -

Xbox łączył się z utworzoną siecią, ale nie łączył się z samym internetem ( to samo było na komórce)
    Pozmieniałem wszystkie ip itd. tak jak jest w tym poradniku http://www.onlinecenter.pl/Artykuly/Konfiguracje-Xbox-Live.html
    BŁAGAM WAS POMÓŻCIE!!! NIE ZNAM SIĘ NA TYM! NIE WIEM CZY MAM PODAĆ JAKIEŚ KONKRETNE IP DNS BRAMY ITD. CZY MAM JE WYCIĄGNĄĆ Z KOSMOSU NP. 123?

Tak to jest krzyk rozpaczy, bo od 6 miesięcy bezskutecznie próbuję podłączyć moją konsole do internetu.

Dogadałem się z sąsiadem i udostępniał mi swoje WIFI i wszystko było dobrze, nic nie musiałem konfigurować ect. ale sąsiad się wyprowadził i znów nie mam internetu w konsoli.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 25, 2014
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1063
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kup router rozwiąże twój problem

Wczytywanie...

Poleć forum