1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc w wyborze Slima pod LT2.0

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ariel111c, Styczeń 3, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Takie pytanko może i banalne pewnie zaraz mnie tu wysmieją no ,ale na przeróbkach się nie znam i po to mamy forum aby pytać :)
    Sprzedałem właśnie X360 premium i przymierzam się do zakupu slima 4gb
    Z tego co zdązyłem się już dowiedzieć to dysk mogę spokojnie rozkręcić i przelożyć ? Jeśli się mylę to proszę poprawić :)
    Moje pytanie jest takie:
    Nie ukrywam, że poza oryginałami mam kilka gier nagrywanych (jak prawie każdy :)) do niższego wave i 2 szt xgd3.
    W starej konsoli miałem LT2.0 i do slima też chcę wsadzić 2.0 dodam ze 3.0 mnie nie interesuje.
    Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie aby gładko poszło z LT no i zależy mi na tym aby te kilka gier chodziło
    Data produkcji ? Jaki napęd ? Nie wiem może coś jeszcze ?
    W premium miałem napęd benq lub liteon czy napędy sa takie same w slimach ?
    Końcowy efekt chciałbym mieć taki: Dash13599 i LT2.0
    Doradzi ktoś ???

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Cześć,

Jeśli chodzi o napędy to każdy z wyjątkiem DG-16D5S oraz DLN10N. W slimach są inne napędy niż w FATach.

A czemu nie LT 3.0 ? wyjdzie jakiś tytuł który Cię zainteresuje, będzie wymagał nowego dasha i będziesz musiał przerabiać, ale pewnie do tego czasu będzie już LT 4.0 lub 5.0 :)

4. ariel111c

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za odpowiedź.
    Ok, ale z przeróbką któregokolwiek nie ma problemu ? Starsze nagrywane tytuły i xgd3 będą działać ?
    Niech ktoś coś jeszcze dorzuci lub wypowie się szerzej :)
    Będę bardzo wdzięczny.

5. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    No nie będzie problemów z przeróbką. Dotychczasowe gry będą działać na starym dashu. Chociaż myślę że najlepiej jakbyś miał napęd Lite-On 9504 w tej nowej slimce, widziałem już posty użytkowników którzy przerabiali ten napęd bez problemów jeśli chodzi o 2.0 bo a LT 3.0 czekają...

6. ariel111c

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spoko. W takim razie jeszcze raz dzięki za odpowiedź. Można skasować temat chyba ,że okaże się komuś przydatny. Pozdrawiam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum