1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc w wyborze telewizora

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szymonski, Grudzień 29, 2010.

1. szymonski

szymonski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    mam wiedzieć?
    Witam. Chciałbym żebyście pomogli mi w wyborze telewizora. Ma być on 32 calowy i koniecznie z wejściem USB (myślę że jest to ciekawy dodatek i przyda się do oglądania filmów). Telewizora będę używał głownie do grania na XBOX'ie 360 ale rownież do zwykłego oglądania telewizji czy filmów. Proszę o wasze opinię na temat różnych marek oraz o podanie mi modeli. I mam jeszcze takie pytanie czy telewizor z 50/60 Hz będzie dobry? Z góry dziękuję

mam na oku ten telewizorek co sądzicie? > 32" LCD SAMSUNG LE32C450 Przesyłka gratis! (1385853185) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Myślę , że to bardzo dobry wybór. Ma wszystko co potrzeba , aby w pełni cieszyć się grą na Xboksie 360. Do tego atrakcyjna cena. Ja bym brał.
    A te 50/60Hz to nie częstotliwość odświeżania , tylko napięcia sieciowego.

4. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Sam obecnie posiadam plazme samsunga i jestem bardzo zadowolony. W sprawie usb powiem tylko tyle iż znajomy ma Lg i po 30 minutach występuje kłopot z synchro, w moim samsungu nie ma czegoś takiego...sprawdzone zarówno na divx jak i mkv. Konsola też działa bez problemu przez kabel hdmi. Polecam

5. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    32" telewizor LCD Full HD - LE32C450 - LCD - Telewizory | SAMSUNG

Poczytaj dobrze a później się wypowiadaj..Kto patrzy na napięcie sieciowe jak kupuje telewizor..wiadomo jakie jest..To nie jest parametr dzięki któremu wybieramy tv..

Telewizor lipa..to najsłabszy model z 4 serii..Dopłać kilka złotych i weź ten :

32 telewizor LCD Full HD - LE32C550 - LCD - Telewizory | SAMSUNG

TV nie kupuję się co pół roku..Tak swoją drogą przydałoby się 100Hz ale to już byłaby spora dopłata..

pozdr.

6. RailoF

RailoF Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Dobry, dobry. Nawet świetny wybór. Telewizor ma wszystkie potrzebne funkcje, dobrą cenę i prezentuje się nieźle. ;p

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Tak poczytałem teraz dokładnie o tym TV i faktycznie lepiej dowiedz się jakie ma odświeżanie , bo jeśli 50 Hz to go nie bierz. Lepiej już dopłacić 100 , 200 zł i wziąć lepszy. Kolega ma rację , bo TV kupujesz na kilka lat.

8. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Ty wiesz co to jest plazma? bo ten TV kttory podal kolega to nie plazma. Pierw dobrze sprawdz czy te USB które oferowane w TV, nie jest USB serwisowym

9. Joey

Joey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    100Hz w grach nie odgrywa zbytniej różnicy...
    Jeśli chcesz kupić tv za 1300 zł to ten co podałeś będzie w sam raz, jak wyżej koledzy pisali ma odpowiednie funkcję, co prawda Hd ready ale na 32 nie dostrzeżesz zbytniej różnicy od Full Hd.
    Jednak najepszym sposobem było by wybranie się do jakiegoś salonu i zobaczenie "na żywo" jak dany telewizor świeci, lub prezentacja w domu ;)
    Ja np, przy wyborze tv wziąłem konsole pod pache i do sklepu na testy , wyszedłem z telewizorem pod drugą pachą.
    Pozdrawiam

10. szymonski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    mam wiedzieć?
  11. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    Na chwilę obecną Samsung robi najlepsze matryce więc wybór jasny :)

12. blazej25

blazej25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    okolice Ostrowa Wlkp
  13. szymonski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    mam wiedzieć?
    mam jeszcze takie pytanie czym różnią się te 2 telewizory? wiem że ten pierwszy ma 4 wejscia HDMI oraz 2 USB natomiast drugi 3 HDMI i 1 USB. czym jeszcze się różnią?

Samsung LCD TV LE32C550 -FUL HD GWARNCJA EU. HIT (1385853201) - Aukcje internetowe Allegro

SAMSUNG 32'' 32C530 FULL HD MPEG 4 LE32C530 Nowy ! (1379484589) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum