1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc w zakupie ihasa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Grzecho, Styczeń 20, 2013.

1. Grzecho

Grzecho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam pytanie związku z ihasem . Chciałbym kupic tą nagrywarkę i proszę o opinię , i pomoc w wyszukaniu najlepszej oferty na allegro .
    Interesuje mnie ta aukcja LiteON iHAS124-19 B + IXTREME Burner MAX XGD3 WRO (2940547797) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co sądzicie? Proszę o pomoc i szybką odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Ładnie nabijaja kase. Nagrywarka kosztuje ok 80 zł a sama przeróbka jej to czas ok 1 minuty. Kup sama nagrywarkę i przerobisz ją sam bez problemu.

1 osoba to lubi.
  4. Grzecho

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Adamk4 dzięki za szybką odpowiedź , ale wole zapłacic 40 zł więcej i miec przerobione . Ja trochę jestem laikiem w przerabianiu :p .

5. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Grzecho kup bez softu wgranego .Ja kupiłem z softem i tego samego dnia jeszcze wgrywałem sam nowy bo okazało się że płyty (25 szt)które zamówiłem miały inne media id niż te wgrane do ihasa i byłem 40 pl w plecy. wgranie jest naprawdę proste a jak coś zrobisz źle to zawsze możesz na forum poprosić o oryginalny soft i pomoc

1 osoba to lubi.
  6. Grzecho

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    baton dzięki za odpowiedź

Wczytywanie...

Poleć forum