1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

proszę o pomoc w zakupie konsoli w prezencie dla męża

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez deedee68, Sierpień 20, 2016.

1. deedee68

deedee68 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałabym kupić mężowi konsolę Xbox One 500 Gb. Ze względów finansowych wybrałam taka opcję. Jestem w tym temacie laikiem dlatego prosze o pomoc. Mam kilka pytań
    1. Czy napewno można dokupić dysk zewnetrzny aby potem rozbudować pamięć?
    2. Jak rozpoznać i ustrzec się przed zakupem konsoli fabryczne odnawionej ?
    Będę wdzięczna za wskazówki

2. Lotnik421 Xbox One

3. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Cześć, masz do wyboru albo konsolę Xbox One tak zwanego fata i tutaj ceny są różne. Produkt odnowiony fabrycznie przez Microsoft będzie miał na opakowaniu takie coś:
    http://polygamia.pl/wp-content/uploads/2016/04/xone_refurb1.jpg
    Zastanów się nad kupnem dla męża konsoli Xbox One S. Jest to wersja zmniejszona i ciut ulepszona od Xbox One fat.
    Z tego zestawu na pewno będzie zadowolony.
    https://cdp.pl/xbox-one-s-500-gb-fifa-17-xbox-live-6m-ea-access-sprzet.html?ceneo_zwykle
    Jakim budżetem dysponujesz? W obu przypadkach rozbudujesz konsolę dyskiem zewnętrznym. Musi mieć jednak więcej niż 256 GB pamięci i interfejs USB 3.0

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Można dokupić, tak jak small551 wspomniał min. 256GB i usb 3.0.
    2. Konsola odnowiona ma czarny pasek na pudełku u góry z napisem Refurbished.
    Jeśli Twój budżet to 1200zł, bo po ok. tyle można znaleźć 500tki to na ultragames.pl masz za 1189 z dyskiem 1TB (teraz nie widze ich na stronie, ale pewnie jeszcze mają jak zadzwonisz) :) Bądź jeśli masz gdzieś w pobliżu sklep Auchan to sprawdź tam cenę, bo tam były ostatnio z dyskiem 1tb za 999zł ;)

5. deedee68

deedee68 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za informację. Mój budżet to max 1200 zł. Dlatego pytałam o możliwość rozbudowy pamięci konsoli w przyszłości. (będzie możliwość kupienia nowego prezentu) ;) I jeszcze jedno pytanie - to nie żart ja naprawdę się na tym nie znam - czy do każdej konsoli xbox one będę mogła dokupić sensor kinect?

6. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Do każdej, ale generalnie nie bardzo jest sens kupować do one'a kinecta - nie ma na to za bardzo gier :)

edit:
    do xbox one s wymagalna by była przejściówka, ale ogólnie naprawdę kinecta nie warto

7. kuleczka91

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szczerze mówiąc mam Kinecta i stoi i się kurzy. Na XO nie warto go kupować, bo nawet nowe gry na to nie wychodzą, a z tych co wyszły jest może z 10, z czego może 3-4 warte uwagi.

8. Warszawa1899

Warszawa1899 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław/Annapolis, MD
    Tak jak wspominał jeden z użytkowników, Xbox One 1TB można wyło kupić w Auchan za 999 zł, przy czym ta promocja prawdopodobnie się skończyła, bo wczoraj sprawdzałem na czytniku i pokazywała się cena 1099 zł. Na Allego obserwowałem kilka licytacji i nowe konsole (nie refurbished) z dyskiem 500GB sprzedawały się za mniej więcej 850 zł. Ja sam kupiłem wczoraj używanego Xboxa One 1TB z trzema grami i półtoraroczną gwarancją za 750 zł, ale rozumiem, że prezent ma być nowy.

9. kuleczka91

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli za tyle mają obecnie w Auchan to i tak się opłaca wziąć w takiej cenie :)

10. deedee68

deedee68 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję bardzo za pomoc. Sprawdzę w Auchan 1099 zł. to dobra cena. A Kinecta kupować mu nie będę. Pewnie będzie wolał jakieś ciekawe gry.:)

11. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    259
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    Do konsoli polecam wykupienie EA Access. Za około 80 zł Masz na rok kilkanaście gier, na początek przygody z konsolą jak znalazł

Wysłane z mojego LG-D320

12. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kurka, gdzie taką złotą żonę znalazł. Moja to by mi przez łeb kapciem dała a nie konsole :D

13. deedee68

deedee68 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :)

Wczytywanie...

Poleć forum