1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc wielki problem z kluczem naoędu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maximarcin15, Grudzień 21, 2009.

1. maximarcin15

maximarcin15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam próbuje wydostać klucz napędu hitachi 0046 SATA podłączyłem do kontrolera VIA vt6421A jungleflasher normalnie widzi napęd lecz przy próbie wydobycia dvd keya BŁĄD!!! serial data is bad WTF?? co jest nie wiem czytałem że to może być wina tego że tacka nie jest idealnie wysunięta do połowy lecz próbowałem co mm przesuwać lecz nadal to samo
    naprawdę bardzo, bardzo proszę o pomoc męcze sie z tymi kontrolerami już kilka tygodni a dzis dostałem dobry w końcu a tu błąd ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. 33-300

33-300 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    33-300
  4. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    pobierz najnowszego Jungle Flashera i problem z głowy.

5. Darknezz1

Darknezz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    edit

Witam. Mam drobne pytanie dotyczące napędu do X360. Mianowicie stary napęd Liteon mi się zepsuł i kupiłem nowego Benq z ixtreme 1,6. Czy w tym przypadku można bez problemu wgrac ixtreme 1,61 czy są z tym jakieś problemy? Please fast answer.

Rozdaję zaproszenia na lockerz.com. gg: 10607701:D

6. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Z Hitachi nic nie kombinujesz z tacka do polowy JF powinien poprawnie wykryc typ napedu i potem tylko ustawiasz go w tryb B czyli wysuwasz tacke i dajesz send tacka zostanie zamknieta i wtedy zostanie wykrytty naped w windzie dalej juz lecisz normalnie dump itp ;)
    Nie ma zadnych problemow normalnie wgrywasz jaki chcesz FW ;)

7. Stream

Stream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak jak pidze deffc0n normalnie wgrywasz flash lecz wiadome że musisz mieć DVDKEY z LiteOn'a tworzysz flasha i dodajesz klucz później flash i gotowe :)

8. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    maximarcin15 napisz na pw to zrobię ci indywidualnie firmware do wgrania pod dosem.

Wczytywanie...

Poleć forum