1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc z DLC RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez herbertoss, Wrzesień 26, 2012.

1. herbertoss

herbertoss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak się wgrywa DLC na konsoli z RGH, jak zainstalować spolszczenie do Max Payne 3 i tekstury do Battlefield 3???
    jestem w tym wszystkim zielony więc proszę o szczegółowy opis operacji

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    w dziale rgh masz tutki nt temat. wrzucasz do konkretnego folderu recznie z menagera na konsoli, albo z kompa przez ftpa za pomoca np content manegera. proste jezeli masz konsole w otoczeniu sieciowym.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Ściągnij sobie Content Managera i on załatwi za Ciebie ~95% Twoich problemów z wgrywaniem na dysk CZEGOKOLWIEK

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    niestety nie polaczy sie za ciebie z pc :p

6. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Horizon jest dobry wystarczy pena sformatować pod boxa resztę zrobi za ciebie.

7. herbertoss

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    mam sformatowany dysk pod fat32 gry i arcade wszystko działa, tylko nie mogę włączyć żadnego DLC, ściągałem TU do gier, DLC wrzucałem do folderu content i nic nie działa

co mam zrobić w tym content manager?

z tego co czytam po forum to muszę mieć sieć żeby korzystać z content managera? a co jak nie mam, jak wgrać wtedy te dlc?

8. herbertoss

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    problem załatwiony, polecam program USBXTAFGUI , wszystkie DLC można wgrać podpinając sformatowanego pena z XBOXA bez żadnych problemów

Wczytywanie...

Poleć forum