1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bobo96, Wrzesień 24, 2013.

1. bobo96

bobo96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakiś czas temu (ok. 5 lat temu) kupiłem sobie xbox'a 360. Miał kilka gier, pograłem dwa, trzy lata, nic w nim nie zmieniałem. Ostatnio leżał w szafie, ale postanowiłem wyciągnąć starego kolegę i trochę na nim pograć. Jak pewnie się domyślacie na tym xbox'e jest stary interfejs no i w ogóle wszystko stare :D I tutaj pojawia się moja prośba. Bardzo proszę, aby ktoś mi dokładnie wytłumacz co mam zrobić, aby mieć wszystko zaktualizowane do najnowszej wersji. Pewnie wielu z Was mnie wyśmieje, no ale ja jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o te sprawy, więc wybaczcie :)

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam :)

P.S. Jeśli pojawił się już podobny temat to przepraszam i proszę o link do niego.

//Warn
    Nazwa tematu nie opisuje problemu
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ruah

Ruah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wystarczy podłączyć Xbox do Internetu, sam się zaktualizuje.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum