1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mati_cmg, Listopad 13, 2014.

1. mati_cmg

mati_cmg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie naprawiłem xboxa kiedyś zakładałem temat ale bylo to dawno po roku czasu naprawiłem sobie xboxa jest to stary xbox
    fat najstarsza wersja.
    Posiada on przerobke ktora czyta lt 2.0 oraz lt 3.0 wiem że jest jedna taka przeróbka ale nie pamiętam jaka to było nagrywałem wczesniej wszystko cacy bylo i pod lt 2.0 oraz lt 3.0
    Problem zaczął się gdy kupiłem "porcie nowych gier nagranych ihasem"
    z tych gier dziala mi tylko fight night round 4 wiem ze gry teraz maja zabezpieczenia i zapewne dlatego nie dzialaja... czy jedyna opcja jest wymiana napędu? Aby nowe gry z zabezpieczeniem działały ??
    Inwestować w tak stary i gówniany sprzęt raczej nie będę ale czasem w weekend bym pograł ;) chociaż godzinkę
    Napęd tego xboxa to toshiba samsung ts-h943 proszę o pomoc i wyrozumiałość nieco pozapominałem więc jak są błędy jakieś to sorry ;) pozdrawiam i z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Chyba kupiłeś te gry bez topologii lt3. Będziesz musiał je wypalić jeszcze raz ale wcześniej dobrać topologie agbx- em.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

4. mati_cmg

mati_cmg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie no płytki sa dobrze wypalone ihsem tylko jeśli posiadają xdg3 nie działają problem jest w napędzie z tego co tutaj udało mi się ustalić za pomocą czatu jest to problem tego typu że wcześniej w xboxie był napęd liteon teraz jest wspomniana wyzej toshiba samsung.To pasuje najbardziej wszystkie inne opcje nie pasuja znalazlem równiez podobny temat więc raczej nic nie da się zrobić.
    Temat do zamknięcia a xbox do wyrzucenia nie byłem świadomy tego ze jest po wymianie napędu , klucza nie mam

Wczytywanie...

Poleć forum