1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rotfl, Styczeń 7, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rotfl

Rotfl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Chciałbym was prosić o radę,mianowicie ściągnąłem grę na xboxa'a 360 nastepnie wypakowalem wszystkie pliki.Pojawiły się inne i je scaliłem ze sobą i pojawił się jeden plik z 6,20 GB tyle ile ta gra ma i pisze na tym pliku lagarto-tekken 6.Włączam imgburn i chce nagrać tą grę ale wyskakuje mi powiadomienie iż ten plik posiada zły format.
    Drugi mój problem polega na tym,że zakupiłem w komputerowym sklepie płytkę za 3 zł esperanze DVD+RW DL i normalnie gra sie nagrała ale po 20 minutach grania w nią pisze że należy przetrzeć szmatką płytkę wyciągam ją i jest cała porysowana.Jest to wina lasera ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Co do tego nagrywania, to formar obrazu musi być ".iso", a co do zarysowania tej płyty, to możliwe że podczas grania poruszyłeś nawet delikatnie konsolą i w takim momencie nasz xbox rysuje płyty. Zawsze możesz też nagrywać gry na Verbatim, z którymi nie małe jest prawdopodobieństwo że wyskoczy jakiś problem. Osobiście korzystam i z Verbatimów i z MediaTech które są najtańsze, i szczerze mówiąc nigdy nie wyskoczył mi błąd typu "przetrzyj płytkę ściereczką". Pozdrawiam

4. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czy plik tekken ma rozszerzenie iso ? musisz mieć 2 pliki iso i dvd . esperanzy to trochę kiepskawe płytki , do tego jeżeli laser jest już nie najlepszy czesto wyskakuj problem o brudnej płycie . te ryski na płycie niewykluczone że zrobił laser .

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Nie ma plyt DVD+RW DL

w bambuko Cie zrobili .

Co do bledu-zla jakosc plytki,ewentualnie nagrywara siada.ZAMYKAM

Wczytywanie...