1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez majkel555, Luty 27, 2010.

1. majkel555

majkel555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! Jestem od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli xbox360. Mam problem z kopiami zapasowymi gier i zwracam się o pomoc. Moja nagrywarka to liteon lh-20A1L a płyty na które nagrywam gry to emtec. Grając w fifę 10 tak po 15 minutach wyskakuje komunikat przeczyść płytę szmatką. Nagrywałem na 3 płytach i ciągle to samo. Czytając forum doszedłem do wniosku że może być to wina płytek, jednak gry tekken 6 i fight night round 4 działają na emtecach normalnie. Jedyny problem jaki się pojawił to ten ze ściereczką podczas włączania sie fight nighta ale gdy nagrałem grę 2 raz to wszystko jest ok. Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
    pewnie masz błędy crc w obrazie, spróbuj przelecieć abgx'em. Mam tak samo z jedną grą, po kilkunastu minutach wyskakuje tekst ze ściereczką ;/

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Było już parę podobnych tematów . Problemem może być nagrywarka , zakurzony napęd w konsoli oraz kilka innych rzeczy .

5. majkel555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziewczyna <-- sprawdzałem i nie ma żadnych błędów crc

6. Tony745

Tony745 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to moze wydaj ciut wiecej i kupuj verbatimy?:)

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    A co mu niby Verbatimy pomogą ? Że niby w magiczny sposób gra na Verbatimie zadziała bez problemu ??

8. majkel555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Maclogan <-- jednak potrafią troche dać verbatimy bo działa na nich normalnie fifa . :)

9. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    mi chodzi na titanumach za 3zł

Wczytywanie...

Poleć forum