1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mateusz1167, Styczeń 4, 2011.

1. mateusz1167

mateusz1167 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Jestem tu nowy i potrzebuję pomocy odnośnie xboxa360. Mam zamiar zakupić konsolę xbox360, ale nie wiem czy to jest opłacalne, jestem typem człowieka, któremu wszystko szybko się nudzi i nie wiem czy nie będzie tak samo z tą konsolą. Nigdy nie miałem żadnej konsoli. Chciałbym się dowiedzieć ogólnie jakie są plus i minusy konsoli xbox. Czy ogólnie warto ją zakupić. Nie chcę odpowiedzi typu: "poszukaj sobie na forum to jest wszędzie" "tak kup xbox rządzi" proszę o wytłumaczenie. Na forum nie znalazłem podobnego tematu choć jest ich wiele. Jeśli znajdziesz podobny proszę podaj link. Nie mam dużo funduszy więc gry będę rzadko kupował, xboxa będę kupował arcade falcon z hdmi za 400zł bez dysku z jednym padem i kablami. Jeśli ktoś zna się to proszę mi doradzić. Jeśli ktoś chciałby ze mną porozmawiać będę wdzięczny zapraszam na gg 1576438 ;) Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    nikt Ci nie powie i nie wytlumaczy tego dlaczego warto i czy sie nie znudzi,bo kazdy napisze to co sam o tym mysli a konsola ma byc dla Ciebie,wiec podbij do jakiegos kumpla z taka konsola lub do jakiegos media markt i zagraj sobie,przekonaj sie na wlasnej skorze

4. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Wszystko to kwestia tego czy lubisz grać czy nie. Z tego co napisałeś to nie masz kasy, nie dokupisz 2 pada, nie dokupisz Kinecta, gry będziesz kupował rzadko, a wszystko Ci się nudzi więc od razu zakładam, że to będzie porażka. Ale mogę się mylić, ja też nie miałem nigdy konsoli i zdecydowałem się na zakup X'a i nie żałuję. Z tym, że od razu dokupiłem 2giego pada bo akurat wolę pograć ze znajomymi niż samemu. Co do gier to też jakoś specjalnie kasy nie mam, a zawsze się coś znajdzie na jakąś używkę, które kosztują grosze w porównaniu z nowymi grami. Z tym, że nastawienie miałem bardziej optymistyczne niż Ty ; )

5. FaHaC

FaHaC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dlaczego warto?? hmmm

jeżeli lubisz grać we wszelakie nowości i nie masz pieniążków na ciągłe i nieskończone rozbudowywanie swojego PC to Xbox jest własnie dla Ciebie :). Oferuje grę na praktycznie maksymalnych detalach PADY na X są jak dla mnie rewelacyjne bardzo funkcjonalne poręczne i wygodne. Mam nadzieje ze coś wniosłem do tematu

6. mateusz1167

mateusz1167 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chyba zdecyduję się kupić tą konsolę, jestem przekonany, że ją chcę grałem nie raz u kumpla, w moim bloku 3 kolesi ma to konsolkę i każdy po 4-5 gier (jak na razie), więc możemy sobie pograć w 4 osoby jakieś turnieje. Tv mam 32' LCD Sharp z HDMI więc chyba będzie dobry do xboxa. Macie racje zawsze można kupić gry używane a zawsze jakiś grosz się znajdzie na 2 czy 3 używane gierki. Tylko proszę powiedzieć mi coś o konsoli Xbox arcade falcon czy ona się nie grzeje ? nie psuje się ? Kupić ją mogę, jak już wspomniałem w pierwszym poście, za jedyne 400zł z nowym procem i gwarancją 30di, koleś przed wysłaniem jej zrobi jej test włączając ją na 12h na pełnych obrotach sprawdzając cy nie padnie. Mam nadzieję, że jeszcze będziecie się tu wypowiadać.

P.S. Dodam, że mam zamiar dokupić Xbox Live :D

7. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Xboxy arcade falcon są serią która była bardzo podatna na Rod (ring of death), czyli że się psuła. Nie wiem jak będzie z twoją. Znasz może datę produkcji tego Xboxa co ty chcesz kupić?
    Ja mam Xboxa Elite Jasper, mam go rok i żadnych problemów.

8. FaHaC

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dokładnie sprawdź date produkcjii bo na RODA masz 3 lata gwarancjii

9. FaHaC

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    prawdopodobnie konsola jest na sprzedaż bo skończyła się na nią gwarancja wtedy chyba bym nie brał tego

10. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    To czy konsola Ci sie znudzi zalezy glownie od gier, od tego czy lubisz grac i czy Ci gry na xboxa odpowiadaja.

11. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Proponuje pooglądać sobie na YouTube recenzje gier z Xbox360 -> ciekawy kanał użytkownika Program O-G. Jak ci się coś spodoba to będziesz chciał w to zagrać :)

PS. Radzę dołożyć parę grosz i kupić nową, najwyżej jak ci się nie spodoba to sprzedasz ja i dużo nie stracisz. Gorzej będzie jak kupisz używkę i ci padnie to kasę wywalisz w przysłowiowe błoto....

12. mateusz1167

mateusz1167 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam jeszcze do was pytanie jasper czy falcon ?? Jestem za falconem ponieważ jest tani mogę go kupić za jedyne 400zł, miał roda, ale został naprawiony w serwisie zmieniony został procek więc nie powinno byś problemów, przed wysłaniem koleś włączy go na 12h sprawdzając go. Jasper to pewnie wydatek rzędy 550-600zł więc nie wiem. Ten falcon juz nie ma gwarancji tylko miesięczną. Proszę o pomoc

FALCON czy JASPER ??

13. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jasper. Teraz konsole sa tanie, a jasper mniej awaryjny.

14. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Zdecydowanie dopłać 100 zł do Jaspera. Falcon naprawiany , po Rrodzie to pieniądze w błoto moim zdaniem. Za duże ryzyko , później będziesz musiał bulić za naprawy po 200zł.
    Kup używanego Jaspera z jak najnowszą datą produkcji , dbaj o niego , a posłuży kilka lat.

15. mateusz1167

mateusz1167 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    za ile kupię xboxa 360 arcade jaspera ?? proszę o linki itp :D nie wiem sam już czy kupować tego falcona czy nie ! HELP @!

16. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przecież ludzie Ci piszą żebyś odżałował parę groszy i kupił Jaspera. Falcon po Rodzie to za duże ryzyko

17. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Warto...
    Dlaczego?
    Bardzo wygodne pady
    Na konsole są lepszy gry niż na PC(Alan Wake,GoW2,Fable 2 itp.)
    Gra sie o wiele przyjemniej niż na PC (przynajmniej mi)
    Fajnie sie położyć na kanapie i pograć na dużym TV Plazmie lub LCD (choć ja obecnie gram na monitorze i też jest dobrze ;) )

Też sie bałem,ze mi sie znudzi bo np.ps2 dość szybko mi się znudzilo,ale xbox narazie mi sie nie znudzi.
    Zresztą prędzej gry mi się znudzą niż xbox,hehe :)

18. mateusz1167

mateusz1167 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wie ktoś kto sprzedaje xboxy 360 tanio używane ?? Kto zna się dobrze na tym sprzęcie ??? Xbox 360 arcade falcon ze zmienionym procesorem (w serwisie) za 400zł czy warto ???ma ktoś jakiegoś xboxa do sprzedania lub gry używane

Wczytywanie...

Poleć forum