1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prosze o pomoc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez jaromloda, Kwiecień 21, 2009.

1. jaromloda

jaromloda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wgrywalem firmware iXtreme Benq - Jungleflasherem i komputer mi sie zawiesil teraz nie moge wgrac iXrteme nie widzi sprzetu i dvd nie otwiera sie,uwalony naped czy mozna to jakos naprawic prosze o pomoc. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Prawdopodobnie uwaliłeś firmware, bo jak w trakcie nagrywania przerwało Ci zwiechą kompa, to niestety napęd można naprawić jedynie za pomocą specjalnych urządzeń :/ Ale po googluj, może coś da się jednak zrobić :)

4. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema, a właśnie, że nie trzeba specjalnych urądzeń, jak mniemam to masz błąd E65 (błąd systemu), Jeśli tak jest to wystarczy wgrać firmware, ale już nie w jungleflasher tylko w dosflash. Najlepiej daj konsole do gościa, który zna się na tym i on ci to zrobi. Miałem tak samo, i specjalista wgrał mi nowy firmware i po klopocie. Teraz tylko pytanie czy masz oryginalny fw, jesli nie to niestety, ale konsole juz do niczego sie nie przyda, chyba, że na częśći sprzedasz.

Wczytywanie...

Poleć forum