1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez danielryan, Listopad 19, 2011.

1. danielryan

danielryan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim. Po pierwsze to mój pierwszy post więc proszę o niekrytykowanie moich błędów (jeśli jakieś wystąpią). Mam prośbę do osób znających się na grach. Mianowicie chodzi mi o to, że zbliżają się święta a ja mam zamiar kupić jakąś gierkę na mojego xbox'a. I tu się rodzi moje pytanie: Jaką grę polecacie? Miałem zamiar kupić Need For Speed: The Run, ale przeczytałem, że cały ten tryb fabularny czy jak tam trwa gdzieś od 2-6h, przynajmniej tak czytałem. Jednak mimo wszystko mnie do tej gry przyciąga bo jednak mam NFS Hot Pursuit i on jest super. Niestety nie mam Xbox Live Gold, ale jeśli bym znalazł grę za +/- 170zł to może kupiłbym do tego Golda. Więc proszę o podanie tytułów gier według was fajnych oraz dlaczego to akurat ta gra, ponieważ chce mieć szerszy obraz widzenia.
    Z góry dzięki! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Forza 4 czemu bo to Forza i napewno dluzej pograsz niz 6 godz :)

4. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    Zdecydowanie Forza 4, pograsz przynajmniej 60 godzin:). Z innych wyścigów warto zainteresować się DIRT 3.

5. danielryan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok ale ja już mam forze 3 i grałem w nią długo i żałuje tego, że ona nie ma trybu coś takiego jak w nfs czyli jazda swobodna, ucieczki przed glinami itp. itd.

6. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to sa gry w ktore pograsz troche:

Assassin's Creed: Revelations
    Red Dead Redemption
    Batman Arkham City
    Fallout

co do samochodówek to podobaja mi sie NFS Hot Pursuit oraz Forza 4

7. beatamycha

beatamycha Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    w domu
    szczerze polecam NFS THE RUN, jeśli interesują cię strzelanki to Batefield3, COD MW3,Saints Row 3 lub SNIPER, mnie się również podoba starsza gierka DRIVER SAN FRANCISCO. Jakbyś miał jeszcze jakies pytania pisz na moje GG 817774, pozdrawiam Beata

8. danielryan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzięki za te informacje jakie narazie dostałem i proszę o więcej i o dokładne uzasadnienia :)

9. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Ja też coś od siebie dodam:

- Batman Arkham City, a uzasadnienie takie, że ta gra być może będzie grą roku.

10. RafanoCK

RafanoCK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    CK
    Battlefield 3 i jak kupisz gold to będziesz grał i grał :))

11. danielryan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ten batman wygląda fajnie ale jakoś ta gra do mnie nie przemawia, mam do was pytanie czy to prawda, że Need For Speed The Run trwa od 2 do 6h chodzi mi tutaj o tryb fabularny ponieważ ta gra jak dla mnie jest świetna pod każdym względem oprócz tego, że ten czas gry właśnie mnie odstrasza oraz co sądzicie o Assasin's Creed: Revelations???

12. danielryan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    battlefield 3 odpada bo nie lubie zbytnio szczelanek, a pozatym on kosztuje +/- 200zł, a gold +/- 120zł więc to przekroczyłoby moje środki ;p

13. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Sadze ze powinienes zainwestowac w Modern Warfare 3 - bardzo dobry single i do tego multiplayer na dlugie godziny grania.
    Albo jak lubisz to Skyrim - gra rewelacyjna (ale bez multi), Pro Evoluton Soccer (głównie jesli masz z kims grac w domu :) ).
    Mozesz tez zakupic w tej cenie 2 lub 3 starsze tytuly gier - gry z duszą - ktore rowniez pozwola na dodatkowa rozrywke online:
    GTA IV, Modern Warfare 2, Test Drive Unlimited, (1),

Niekoniecznie nowa gra ze sklepowej pólki to jakas rewelacja -poczekaj na uzywke jakas - cena na pewno spadnie..

14. danielryan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powiem wam tak ja mam w domu połowę tych gier które mi wymieniacie, bo mam: Need For Speed Hot Pursuit, Transformers 2, Fifa 12, 11, 10, 09, Naruto: Rise of a Ninja, The Broken Boned, Forza Motorsport 3, Kung Fu Panda, Lego Indiana Jones, Kinect Adventures, Motion Sports, Dragon Ball Raging Blast, Project Gotham Racing 3 (czy jakoś tak), Test Drive Ultimate (1) i chyba tyle, może coś przegapiłem :)
    Interesują mnie: NEED FOR SPEED: THE RUN, ASSASIN'S CREED: REVELATIONS, i chyba tyle choć podawajcie mi też inne tytuły gier lubianych przez was, tylko proszę nie podawać mi tytułów szczelanek typu BF lub CoD bo mnie one nie interesują, gier takich jak, np. eee... sory tytułów takich gier nie znam ale chodzi mi o gry mrożące krew w żyłach to tego typu gier też mi nie podawajcie bo nie lubię tego typu gierek
    z góry dzięki, czekam na dalsze odpowiedzi ;]

15. RafanoCK

RafanoCK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    CK
    BF3 będzie za 170 i w sklepach jest tak ze jak kupujesz gre to konto gold masz o połowę taniej to będzie koło 210 zł. No faktycznie z goldem za duzo

16. danielryan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czekam na dalsze odpowiedzi :]

17. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    wg mnie granie na padzie kojarzy się tylko z akcją. godne polecenia jest właśnie modern warfare 3, może jeszcze nie grałeś w strzelanki na konsoli i nie jesteś przekonany jak tu jest z rozrywką.

18. mixerowns8

mixerowns8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie polecam NFSów ponieważ co część jest gorsza/krócej trwa fabuła a jeżeli lubisz fpsy kup sobie Battlefielda 3 i golda to będziesz się bawił w zimowe dni

19. marcoss18

marcoss18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja polecam meega forze 4

20. marcoss18

marcoss18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    albo ewentualnie najlepsza wyscigowa w jaka gralem midnight club los angeles
    albo star wars unleashed (czy jakos tak) II

21. danielryan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolega wyżej MARCOSS18 podał mi świetną propozycję gry: Midnight Club: L.A., gra jest super lecz nie odpowiada mi ponieważ jest to już dość stara gierka i tu rodzi się moje pytanie czy jest, np. gra tego typu, że mamy możliwość pościgu, free ride (jazda dowolna), fajny tuning i ogólnie rzeczy tego typu (chodzi mi o to czy jest, np. gra Midnight Club: L.A. tylko nowsza???)
    proszę o dalsze sugestie

Wczytywanie...

Poleć forum