1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez logai94, Styczeń 4, 2012.

1. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupiłem płyty Verbatima takie jak powinny byc do nagywania.. i chciałem nagrać gre XGD2 więc normalnie prędkość x2,4 nagrało sie 100% i wyskoczył błąd failed. no ale włożyłem no napędu konsoli, gra się włonczyła i komunikat że " przetrzyj płytę szmatką" i nie wiem co dalej zrobić

zrobiłem : włozyłem płyte do napedu, potem ustawiłem "calculate optimal", potem predkosc 2,4 no i nagrywam no i błąd

PROSZĘ O POMOC

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    nagraj w cloniecd

4. logai94