1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kam123pl, Sierpień 21, 2012.

1. kam123pl

kam123pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wiem że to nie jest związane z xboxem ale nigdzie nie mogę znaleźć pomocy.

Chce zakupić słuchawki nauszne do 120 zł chciałbym żeby miały dużą głośność i dobrą izolacje ja na razie znalazłem

Jvc HA-S360 DJ Pioneer SE-MJ511 Sennheiser HD202 Sennheiser HD218 Sony MDR-ZX300 Philips SHP5401

Które słuchawki w tej kategorii cenowej są najlepsze ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    takie tamaty w dziale off-top!

4. scoter

scoter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Smolarzyny
    Używałem kiedyś tych Sony MDR-ZX300 i byłem z nich bardzo zadowolony. Jeśli kupujesz jakikolwiek sprzęt sony możesz mieć pewność że nie będzie to szajs. Dźwięk jak na taką cene dobrej jakości izolacja dźwięków zewnętrznych też dobrze oczywiście nie ma co porównywać do droższych produktów np. Best by dr. dre SOLO HD ( one naprawdę warte są swojej ceny używam ich już trochę i nie wymieniłbym na żadne inne)

5. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    jak chcesz głośność to musisz patrzeć na "efektywność" liczony w "dB" (decybele) - to jest głośność, a jak chcesz dobrze wyizolowane to polecam PHILIPS. Zwróć też uwagę na impedancję. Musi być 32 OHM a nie 64 OHM bo na Xbox'sie 360 będą ciche nawet jak mają wysoką efektywność. Klocek jest na 32 OHM.

Wczytywanie...

Poleć forum