1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o poradę dotyczącą kupna konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez terron696, Maj 25, 2008.

1. terron696

terron696 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Chciałbym pograć sobie w nowe tytuły ale nie chce mi się znów kasy ładować w kompa którego zeżre czas po pół roku .PS3 za droga jest jak na razie więc zostaje mi xbox 360 widziałem nówki sztuki po około 700 zł .Tyle to ja za psp dałem .Chciałem sie dowiedzieć jaką wersję konsoli opłaca się najbardziej kupić czy golasa tylko przerobionego czy warto poszukać wersji z jakimś bajerem .Jak na razie doczytałem się że da się podłączyć dysk twardy więc nie potrzeba mi konsoli z oryginalnym dyskiem Chciałbym mieć dostęp bezprzewodowy do netu ale nie wydam 200 zł na adapter pewnie sprawę załatwię badziewnym routerem edimax np. Problem klawiatury i myszy mam już rozwiązany a przynajmniej mam taką nadzieję znalazłem adapter za 50 zł .Monitor tez kabel i po bólu sporo można konsolę podłączyć do zwykłego tv nie będzie chyba problemu z brakiem progresywnego skanowania w monitorze lcd z wejściem vga.

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Proszę o poradę dotyczącą kupna konsoli

1. co to ten bajer ?
    2. szukaj !

4. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

1.jak klawiatura i myszka to inwestuj w PC. Na xboxie jak już pograsz na myszce to z marnym skutkiem.

2.Jak chcesz bezprzewodowy to tylko i wyłącznie oryginalny wifi od microsoftu.

3.Jaki bajer? dysku tez nie podłączysz tak hip-hop poza tym i tak te dyski są drogie.

4.Jakim znowu bajerem?

5. terron696

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa

Czemu niby z marnym skutkiem .Na ps2 mi all działało .Czemu tu miałoby być inaczej
    Z routerem jako kartą wifi nie będzie kłopotu jeśli twietrdzisz że będzie inaczej mało na ten temat czytałeś
    Mam już linksysa wrt 54gl na niego da się wgrać alternatywne oprogramowanie które umożliwia routerowi pracę w trybie client będąc jednocześnie routerem .Konfiguracja prosta host jakieś tanie g client wrt45gl xbox podłączony rj45 .Pytania jak dokładnie to zrobić odsyłam do google.
    A dysk nie wiem mam sporo instrukcji nie mam konsoli to nie wiem czy zadziała ludzie piszą że tak więc po co mają kłamać .
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=370454981&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.
    myślę o tym tylko pytanie czy wersja napędu ma znaczenie przy przerobieniu oraz jaki sposób jest najlepszy czy li najlepiej jakbym gwary nie stracił .Nie będę grał przez net więc interesuje mnie tylko odpalenie iso.
    Nie wiem co za bajer nawet bo nie wiem co oprócz dysku i ewentualnie karty dają do konsol.

6. spike200

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

co do myszki i klawiatury to niewiele tytułów zagwarantuje ci komfort jak na myszce, będą się poruszać twardo na osi x i y no i urządzenie (o ile mowa tutaj o xfps 3.0 za 300zł) nie współpracuje dobrze z myszami, które mają więcej niż 3 przyciski (często wariują). No i trzeba i tak kupić przewodowego pada

Jak kupujesz arcade to masz benq a przerób ixtreme 1.41 bo jest teraz najlepsze (i do tego masz możliwość grania online).

Nie dodają kabla HD (component) dają tylko zwykły composite, nie dają headset'a, dysku twardego i darmowego xbox live na 3 miechy.

Żeby konsola odbierała sygnał (WIFI) musi mieć adapter WIFI i nie może być inny niż ten oryginalny (~250zł). A co do dysku to owszem działa ale taki kosztuje właściwie tyle co oryginalny z tym że nie masz tych bajerów (gry ze starego xboxa, granie w niektóre gry online itd.) masz tylko te 250gb, których i tak nie wykorzystasz nawet jakbyś się bardzo starał. Ten bajer jest przeznaczony do osób, które ściągają dużo na xlive (filmy itd.) a nie chcą płacić za oryginalny 250gb dysk.

7. terron696

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa

Ok z dyskiem to nie wiem nie mam jak zobaczyć ale z kartą xbox nie będzie odbierał wifi on będzie na z routera podłączonego do innego routera.

Jak to jakimś cudem nie zadziała pozostaje mi dociągnięcie kabla i tyle problem to nie jest więc w sumie kombinacja z 2 routerami odpadnie

8. spike200

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Nie wiem w jakim języku napisałeś tego posta ale z tego co rozkmniniłem chcesz podłączyć router kablem enthernet, a ten router będzie wysyłał sygnał wi-fi do innego routera?

9. terron696

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa

Przepraszam ale ciągle modyfikuję posty i to tak wychodzi że nie wiadomo o co biega
    Tak jeden router daje net dalej drugiemu a x ciągnie z kabla necik.

Kabel obejdzie się i tak będę vga brał słuchawki też niepotrzebne jedynie dysk twardy mnie męczy w sumie 100 zł więcej a spokój będzie

Ogólnie dzięki wielkie za rozmowę dużo mi to rozjaśniło .

http://www.allegro.pl/item370992144_nowy_xbox_360_premium_przerobka_gratisy_gwar.html

tutaj mam taki zestawik przeróbka z gwarancją 12 miechów na konsolę normalnie chyba z tego co wyczytałem tracę gwarancję.

10. spike200

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
  11. trolejbus

trolejbus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm

A kupował ktoś z eBaya? Dużo taniej wychodzi (premium używane 10 razy + gra4 i pro street - 820zł), ale też niebezpieczniej :/

12. milkman

milkman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ja kupowałem z tego sklepu:

http://vega.shop.pl

930zl - premium 65nm
    975zl - premium 65nm + flash - gwarancja niestety tylko 2tyg daje sklep na przeróbkę .

jak ja kupowałem to kupiłem premium za 899zl z HDMI tylko nie wiem czy ma 65nm :/ 203v -zasilacz , 1.11.2007r - produkcja , ale chodzi bez awaryjnie póki co .

13. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Masz starszy model,ale "tylko" co trzeci sie przegrzewa, takze masz szczescie. ;) Co do sklepu-polecam, osobiscie odbieralem xboxa. :)

14. terron696

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa

Kupiłem wreszcie konsolkę .Ma 2 miechy.Jest już 65n z hdmi ale nie z nowym napędem.Konsoli nie przerabiam na razie .mam gta4 i gears of war no i burnout paradise oryginały Jak się znudzą zamienię na cośinnego.Do tego monitorek 24 cale benq G2400w hdmi.1129 zł to nie pogrom .Do xboxa sam raz na full screenie chodzi nie ma smużenia to ze kąty patrzenia małe 160 stopni to nic kto się gapi na monitor z boku ??Zestaw jak dla mnie wypas .

Wczytywanie...

Poleć forum