1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prosze o szczerą rade!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oxvenom, Czerwiec 24, 2010.

1. oxvenom

oxvenom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Jestem totalnym NOOBEM 360 Bardzo prosze o szczere odpowiedzi nie linki bo pracuje po 12 godzin i nie mam czasu na szukanie tego w necie

DZIEKI WIELKIE!

do sedna:

Zamierzam kupić konsole ponieważ po 6 letnim graniu online na pc zaczyna mnie to załamywać ze nonstop trzeba coś ulepszac w pc zeby grac w najnowsze gry
    a o cheaterskich dzieciakach to juz nie wspomne:/ i o tym ze musze slenczec przy biurku zamiast wygodnie walnac sie na kanapie po pracy i pykać:)

tak wiec mam zamiar kupic 360 elite 120

1.co musze o niej wiedziec?

2.czy warto?

3.zamierzam grac online w gry typu cod i bf bo to moje ulubione gry

4.czy da sie podpiac xboxa do neostrady livebox 1mg

5.czy nie bedzie lagow takich jak na pc?

6.zamierzam grac tylko w orginalne gry no chyba ze w pirackie tez mozna
    online? hehehe

7.jak wyglada jakas rejstracja gdzies tam? zeby grac online?

8.czy musze placic jaki abonament? cos takiego slyszalem w sklepie

9.ak wyglada ta cala instalacja na dysku? np zamierzam odrazu kupic mw2 i bf bc2 i czy np moge zaintalowac gre u siebie na dysku i pozyczyc orginala kumplowi czy mozliwe ze oboje zagramy online jesli ja posiadam orginalna gre? czy jest to tak jak z grami na pc 1 cdkey i kaplica bo tylko jedna osoba zagra

10.czy wogule te gry maja cdkey?

11.slyszalem cos o jakis punktach? np jak kupuje sie dlc do mw2 trzeba zaplacic mikrosoftowymi punktami. za co je dostaje? wiem ze na allegro mozna kupic bo widzialem aukcje

12. czy duzo jest cheatrow? czy jest jakis PB? hehehe w xbox?

Wielkie dzieki za odpowiedzi
    pozdrawiam wszystkich

bardzo prosze nie piszcie ******* bo szkoda czasu waszego i mojego

DZIEKI!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kup Jasper Elite albo Jasper arcde nie zepsuje ci się
    Warto
    Jak chcesz przez neta musisz podłączyć di neta i wykupić konto gold
    Da sie
    Tylko w MW2 I BC2
    W pirackie można po przerobieniu a tego ci nie radzę
    Normalnie tylko musisz mieć region UK w jesieni bedzie już PL
    Tak konto gold 3$ 14$ 44$ to są ceny
    Możesz zainstalować na HDD
    Nie mają
    Tak xbox livemarket place tam te pkt wykorzystasz
    Nie ma cheaterów

4. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Dodam jeszcze do punktu 9. Można instalować na HDD, ale płyta musi być w środku w celu identyfikacji i cały czas tam musi być dopóki nie wyłączysz gry. Więc nici z pożyczania.

5. oxvenom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wow? powaznie nie ma cheaterow? ja cie krece to totalnie ZAJE.....
    jezus mazylo mi sie grac w fps bez dzieciakow z wh i aibotem

powaznie nie da sie ???? jak tak to na bank przed weekandem kupuje XBOXA
    jak gra online jest "czysta" to to jest to czego szukam!!!

6. oxvenom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ps a czy istnieje mozliwosc podpiecia myszki i klawy??? hehehe tylko sie nie smiejcie naprawde jestem tak noobiasty i zapracowany ze nic nie wiem w tych tematach

pozdrawiam i dziekuje tym to odpowiadaja

7. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Teoretycznie jest, ale adapter kosztuje tyle ile pół konsoli, a pada sam miałem na początku problem opanować, ale miesiąc grania i się nauczysz.

Można podłączyć klawiaturę bez adaptera pod usb, ale działa ona tylko w menu głównym do pisania wiadomości, poruszania się w menu itp, ale w grach nie zadziała.

Pozdrawiam

8. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    można podpiąć przez USB większość klawiatur, ale nie wiem czy w grach ona będzie działać. jest jeszcze coś takiego jak SCORCH, to taka specjalna myszka do X'a z Joystickiem LINK

@up, uprzedziłeś mnie co do klawiatury :)

9. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    oj chłopie piszesz o cziterstwie itp. a sam zamierzasz to robić... przecież za to banik poleci,takie gówno kosztuje 300zł (sama przejściówka),odradzam ,xbox ma to coś ze nie chce sie na nim grac myszka i klawa, z reszta sa problemy z tym urzadzeniem.Dodam jeszcze ze na nowej konsoli lub uzywanej(nie zawsze) mozesz zalozyc 3 nowe konta xbox live(czyli 3 miechy live za darmo,na uzywanej konsoli juz moe teo nie byc poniewaz juz moze byc wymkorzystane).Gdy bedziesz kupowal konsole sugeruj sie data na konosoli od 2009 stycz są to jaspery czyli konsole ktore sa praktycznie bez awaryjne,starsze wersje maja gorsze chlodzenie i tyle czym sie roznia,sam mam to sarsza wersje z 2008 r. ale chula jak glupia juz 2 lata :D a docieram ja codziennie z 4 godz. ;> pozdrawiam

10. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie ma czegoś jak "praktycznie bezawaryjna". Każdy sprzęt posłuży jak się dba ;) Ale polecam właśnie jako nową konsolę od 2009 roku i jedna ważna rzecz - z każdej strony pół metra wolnej przestrzeni zostaw- poza spodem;) Szafka pod TV odpada, a że xbox ma nóżki dzięki którym może stać pionowo jak i poziomo to ze znalezieniem przewiewnego miejsca o jakim wspomniałem nie powinno być problemu.

Xbox nie lubi ciepła i musi mieć wentylacje.

Jeszcze do kolegi wyżej - Xeon kolegi który stoi w przewiewnym miejscu działa 3 lata i nabił bezawaryjnie 25000GS (działa dalej).

11. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    1. Musisz znać datę produkcji, najlepiej żeby była z 2009 roku.
    2. Nie warto, bo za tą samą cenę w lipcu wychodzi nowy xbox slim z dyskiem 250gb i wifi.
    3. Bardzo dobry wybór :D
    4. Da się.
    5. Na pc multi nie grałem, ale na xbl jeszcze lagów nie widziałem.
    6. Lepiej online grać na orginałach, za piraty wcześniej czy później dostaniesz bana.
    7. Wpisujesz email, hasło i wybierasz gt :D
    8. Żeby grać multi musisz mieć konto gold. Gold kosztuje 130zł na rok.
    9. Nawet jak zainstalujesz grę na dysku to musisz mieć płytę w środku, żeby grać.
    10. Gry mają keye, np. jakieś limitowane edycje gdzie są klucze np do dodatkowych broni.
    11. Microsoft punkty trzeba kupować. Kupujesz za nie np. właśnie dlc do Mw2.
    12. Nie ma cheaterów na xbl.

Istnieje możliwość podpięcia myszki i klawiatury, ale to trzeba kupić taki specjalny sprzęt do tego. Kosztuje on ponad 300zł.

12. oxvenom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    heheh kolego nie mam zamiaru chatowac jestem na to za stary:)
    bardzo mnie cieszy ze piszecie ze sie nie da hakowac
    bo po tylu latach grania we wszystko co wyszlo na pc z seri cod mam dosc oszustow

o klawie i myszce pisalem dla tego ze kilka dni temu gralem w fpsa na xboxie i tragedia przejsc z myszki heheh gralem jak inwalida ehheheehe

pozdrawiam

13. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Wiadomo ,ale odradzam szkoda kasy,naprawde gra na padzie nie jest ciężka,wystarczy dłużej pograć i gra staje sie wygodniejsza od kompa,siedzisz wygodnie rozwalony czy to w fotelu czy na łóżku, komfort rośnie, każdy na początku zabawy z xboxem ma kłopoty w celowaniu,skręcaniu itp. ostatnio dałem kumplowi popykać w bad compana to albo celowal po niebie albo po ziemi :>

14. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    z własnej autopsji, grałem w Wolfenstein ET, no i sam trochę przerażony byłem graniem w CoD-a na X', ale to nic strasznego, teraz bym się nie przerzucił na myszkę:yeye:, kwestia wgrania się i odpowiedniej koordynacji. Co do dzieciaków w CoD 4 jest ich trochę, szczególnie małych angoli, "i'm the best..."

15. oxvenom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej

Dzieki wszystkim za pomoc

zakupilem xboxa odrazu mi sie spodobalo hehehehehe

pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum