Proszę o szybką pomoc :) 203wat zasilacz ?

Dragon124

Użytkownik
Użytkownik
Dogadałem się z gościem taniej tego xboxa XBOX 360 ELITE Pełny zestaw - IDEALNY (892732044) - Aukcje internetowe Allegro .
I pisał że zasilacz ma 203 wat ... i że to Jasper.
Podał mi że 12V i sprawdził wejśćie zasilacza konsoli ma na górze dwa piny.
Czyli wygląda tak jak trzeci na zdjęciu http://madgamer.pl/wp-content/uploads/2008/12/x360-jasper-3.jpghttp://madgamer.pl/wp-content/uploads/2008/12/x360-jasper-3.jpg .
I teraz pytanie czy zasilacz nie powinien być oryginalnie 150 wat ??
I czy to procesor 65nm z chłodzeniem Jaspera itp ??(Data produkcji 09.09) Jutro mam po niego jechać i chciałbym to wiedzieć.
Dziękuję za pomoc ;)
 
To jasper. Może być używany zasilacz 150,175 i 200w
 

maxan

Banned
Na bank jasper ;]
Edit: dla pewności przy odbiorze sprawdz z tyłu konsoli 'amperaż' jeśli 12.1A to jasper jeżeli wiecej to starszy model ;] Choć w tym wypadku jak napisal kolega wyżej zasilacz jest najprawdopodobniej od starszej konsoli ;]
Co wskazuje na jasper'a - data produkcji , zestaw bundle z lego batman + pure ;]
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Moim zdaniem zasilacz powinien być inny , ale mogę się mylić . Zresztą ostatnio zdarzają się różne dziwne aukcje na allegro ..
 
Moim zdaniem zasilacz powinien być inny , ale mogę się mylić . Zresztą ostatnio zdarzają się różne dziwne aukcje na allegro ..
W sumie masz racje. Nowa konsola a zasilacz stary. Ale na bank jasper.
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tylko uważaj, konsole z września 2009 mają trudniej przerabialny napęd - trzeba ciąć ścieżki, a co za tym idzie większe koszty przeróbki. No chyba, że chcesz jechać na oryginałach to nie będzie problemu :)
 

Dragon124

Użytkownik
Użytkownik
W sumie masz racje. Nowa konsola a zasilacz stary. Ale na bank jasper.
Przez to że zasilacz ma 203wat a nie 150wat w tej wersji konsoli nie wynikną żadne problemy ? Będzie po prostu więcej prądu ciągnął ??
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie. Będzie pobierał tyle ile potrzebuje.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Bierz śmiało na pewno to jest Jasper (spytaj gościa jaki ma amperaż, jak 12.1A to na 100% Jasper) co do zasilacza do Jaspera można podłączyć 150W, 175W i 203W, nie ma to wpływu na działanie konsoli oraz na pobór prądu :) Dlaczego ten gościu ma zasilacz 203W z Jasperem, może nawalił mu ten 150W i kupił na allegro zasilacz 203 (najwięcej ich jest i są najtańsze) ale to tylko domysły :)
 

Do góry Bottom