1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o Szybką pomoc... Laptop

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Emcio, Lipiec 12, 2011.

1. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    W sobotę jadę z rodzicami do Zakopanego na urlop.
    Pomyślałem, że wezmę laptopa ze sobą, żeby się nie nudzić wieczorami ponieważ w hotelu w którym będziemy jest dostęp do neta.
    Trochę za późno pomyślałem, żeby użytkować laptopa w samochodzie (pooglądać jakiś film, posłuchać muzyki, pograć w Icy Towera ;p)
    Znalazłem na Allegro.pl Uniwersalny Zasilacz Samochodowy do Laptopów.

UNIW. ZASILACZ SAMOCHODOWY NOTEBOOK (1695279800) - Aukcje internetowe Allegro

Posiadam Asus'a K52JE z wejściem 5.5 mm / 2.5 mm.
    Na tej aukcji jest końcówka o tych wymiarach więc spoko.

Teraz pytanie.

Czy ktoś z was posiada taki zasilacz?
    Czy laptop podłączony pod taki zasilacz pracuje normalnie czy brakuje mu poboru prądu ?
    Czy jak podłącze przez ten zasilacz laptopa z wyjętą baterią laptop będzie działał normalnie, czy trzeba mieć także baterię włożoną?

2. Lotnik421 Xbox One

3. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1.Ja posiadam
    2.Ustawiasz ilość V na taką jaką masz w napisane na zwykłej ładowarce i będzie wszystko normalnie
    3.Zalecałbym jednak z baterią gdyż czasem jest lekka przerwa w "dostawie" prądu przez co laptop by się wyłączył.

4. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Dzięki wielkie za pomoc :D
    Jutro rano brat zamówi, ponieważ nie mam konta na allegro ;p

Wczytywanie...

Poleć forum