1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

prosze pomoc kogos cierpliwego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skalarxxx, Czerwiec 18, 2012.

1. skalarxxx

skalarxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam panie panowie przeszukuje juz dosc dlugi czas forum i duzo rzeczy sie dowiedzialem a nie ktorych nie moge polapac mianowicie miedzy innymi wrzucam giery na dysk mojego slima rgh i nie ktore najzwyczajniej nie chodza doszlemm juz do tego ze trzeba je s patchowac np assasin revelations czy sillent hill i kilka nowszych nie wiem jak nalezy je przerabiac patchowac zeby ukazaly sie na moim dysku jakie programy mam zastosowac jestem malo ogarniety na kompie i zaluje ze przerobilem konsolena rgh ale naped jaki posiadam nie dawal sie przerobic z gory dziekuje i pozdrawiam:biggrin:

2. Lotnik421 Xbox One

3. skalarxxx

skalarxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chcialbym dodac ze te obrazy plyt zrobilem z płyt ,kopii od kumpla na ktorych on gra czemu wiec u mnie nie chodza?

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1.Widać ze jesteś mało ogarnięty bo chaos który opisałeś w pierwszym poście też jest nie do ogarnięcia, wstaw przecinki gdzie trzeba
    2.Edytuj posty jeśli nie chcesz wkurzyć moderatorów :p

5. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W teorii zgrywasz płytkę do iso na kompie, przelatujesz abgxem czy nie ma błędów, i przerabiasz obraz. Nie musisz niczego patchować, bo to RGH. Przerabiasz do ISO bądź XEX. Tutaj poczytaj tutoriale i Ci się wszystko rozjaśni, bo jest dokładnie krok po kroku wypisane jak trzeba robić.

http://xboxforum.pl/artykuly-196/

Wczytywanie...

Poleć forum