1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prosze, pomóżcie. Problem z TV :(

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Buszi69, Kwiecień 10, 2010.

1. Buszi69

Buszi69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Mam taki problem, bo chcem kupic xboxa 360, tylko nie wiem, czy sobie w miare pogram na moim tv... Nie chodzi mi o max rozdzielczosc, bo ten telewizor jest stary, ale moze cos sie da z niego "wycisnac"... ? Moj telewizor to plazma, samsung 42 cale. Model: PS-42V6S. W instrukcji jest napisane, ze optymalne ustawienia dla tego telewizora to 720p. Czy ten samsung nie ucina obrazu, czy cos w tym stylu
    ? Nie ma wejsc hdmi, ale sa component, wiec moze jakos fajnie sie pogra... ? Jak myslicie? Prosze pomozcie, bo x'a moge kupic w kazdej chwili, tylko zwlekam ze wzgledu na telewizor...

2. Lotnik421 Xbox One

3. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nic nie utnie ;) możesz skopokjnie grać ten tv jest 16:9

4. Phafor

Phafor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie znam się zbytnio na telewizorach ale jeśli masz wejście Component to bez problemu podłączysz Xboxa. Kabel HDMI ma za zadanie poprawić jakość obrazu. Co do rozdzielczości to większość gier na rynku to 720p i 960p. Możesz sobie jeszcze ustawić PAL w Xboxie.

Moim zdaniem twój TV powinien dać sobie radę... Ale nie sugeruj sie moją wypowiedzią. Poczekaj na posty innych użytkowników którzy dobrze się znają na TV'kach.

Pozdrawiam.

5. Buszi69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli ujdzie pod x'a? :D Ale wgl uciagnie xboxa spokojnie, czy to bedzie takie "ledwo, ledwo"? :)

6. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    do xboxa jak narazie ci starczy za pare miesięcy uzbieraj se na jakiegoś lepszego tv

7. Buszi69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo wiesz, to jest tak, ze moi rodzice kupuja telewizor (ja wlasnie szukam jakis pod x'a, bo sie tata zgodzil) chca 50" i ten co mam teraz idzie do mnie. Wiec problemu z graniem nie bedzie, bo raz bede gral u siebie a raz w salonie, ale wlasnie sie ciagle zastanawiam, czy ten starszy bedzie jakos ladnie wygladal... :) ale skoro mowisz, ze da rade, to sie ciesze :D Dzieki :D
    ps. Jak kupie x'a (a najprawdopodobniej to w tym tygodniu^^) to zbieram na tv, fajny widzialem w MM, koles go chwalil, ze dobry pod konsole :D

8. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tutaj lepiej doradzą w mm sprzedadzą nawet kupe w kartonie żeby zarobić

9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Wystarczy. Prawie wszystkie gry są w 720p. Gier które obsługują 1080p jest niewiele, więc spokojnie starczy.

Ps. Gry które są w 1080p też pójdą na twoim tv tylko że w 720p, ale będzie działać.

10. Buszi69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ooo, no to super :) Pocieszyliscie mnie^^ Myslalem, ze zbytnio sobie nie pogram a tu sie okazuje, ze jednak bedzie fajnie ^^ Dzieki za pomoc :D To juz nie mam z czym zwlekac z kupnem x'a :D

Wczytywanie...

Poleć forum