1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prosze pomóżcie!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hools35, Grudzień 27, 2010.

1. hools35

hools35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam konsole XBOX 360 ELITE 250 G przeróbke 1.6 wgrałem nowy dash Konsole :: Nowy Dashboard do Xbox 360 i chciałem zagrać w nowy NFS albo ACB zmarnowałem już 5 płyt i nc nagrywałem gry przepuszczając je najpierw przez ABGX 1.0.5 próbowalem z activate iso i wyskakuje komunikat nie można odczytać płyty patchowałem na Wave 3 i też nic wiem że są tam te nowe zabezpieczenia AP25 ale Fable 3 mi chodzi.Czy jest możliwość ospalenia tych gier na mojej konsoli nie wiem jaki mam napęd ale data konsoli to 2009.09.09 czy bez przeróbki na LT+ nie ruszy.

Z góry dziękuje za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Czytać poradniki. Było setki razy. Dla ciebie jedyną nadzieją jest LT+.

4. dani13

dani13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale Fable czemu chodzi?

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: