Prosze wszystkich o pomoc

kolciu84

Świeżak
Świeżak
Dzien dobry wszystkim czy mogl by ktos ni pomoc z calego serca prosze o pomoc nie wiem jak to zrobic jak gre wypalic mam lt 3.0 kompletnie sie na
tym nie znam tyle tego lt 2 3 cos boze nie dam rady tyle opisow mam abgx i ten
program inburn i co dalej musze cos sprawdzac tam czy cos i gdzies przelaczyc ze
mam 3.0?czy gry z 2.0 niebeda dzialac?mam nagrywarke TssR CDDVDW SH-S202J
ATA Device czy wypale ja?bo ona filmy tylko w dvd -r a plus mozna w niej
ustawic? i dlaczego gry iso sa w 7 lub 8 plikach po 1 gb to wtedy zaznacza sie wszystkie 8 pobranych obrazow dodaje rownoczesnie do wypalenia?bardzo prosze o pomoc nie znam sie wogole na tym i nie chcialbym sie nauczyc tego Bardzo was prosze najprosciej jak sie da.pozdrawiam wszystkich.
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ tu masz tutka co i jak nagrywać.
2.musisz mieć nagrywarke która obsługuje nagrywanie płyt DL (double layer)
3. jeśli chodzi o te pliki to musisz je wypakowac win rarem wtedy zrobi ci się jeden plik
 

kolciu84

Świeżak
Świeżak
a jak zatwierdzic przydatne?ta nagrywarka ktora podalem nagrywa te plyty dl?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Tak, nagrywa (według specyfikacji znalezionej w necie).
 

kolciu84

Świeżak
Świeżak
Do Sebka

czy moge sie panu jakos odwdzieczyc za pomoc?ma pan jakies zdjecia jak ti robic i czy ja musze w tym abgx przestawiac ?jestem ciemny jak niewiem :( pozdrawiam serdecznie
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
przecież w tym poradniku co podałem jest wszystko krok po kroku opisane+zdjęcia
do abgx wrzucasz obraz iso + dajesz te ustawienia co na zdjęciach jak już abgx skończy swoją "prace" to w folderze z grą zrobi ci obraz dvd który musisz wypalić w imgburnie z tymu ustawieniami co w poradniku ot cała filozofia
 

kolciu84

Świeżak
Świeżak
Bardzo dziekuje za pomoc iz naprawde nie znam sie na komputerach prosze pana mam ost 2 pytania ta nagrywarka moja wypala tylko w dvd-r np filmy jak wrzucam +r wyplowa i widnieje napis wloz dysk dvd -r do napedu czy wie pan jak to zmienic w tej nagrywarce by nie bylo tak gdy bede nagrywal gre na dvd +dl czy mozna to zmienic by nagrywala w + r? i ostatnie pytanie na chomikuj sa gry np 8 folderow po 1gb czyli co z nimi kazdy dodac do abgx i pozniej wszystkie 8 do burna? z gory serdecznie panu za wszystko dziekuje naprawde i pozdrawiam serdecznie szkoda ze nie mam takiej wiedzy :(
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. szczerze mówiąc z tą nagrywarką zbytnio nie wiem o co chodzi
2. jeśli masz kilka plików to znaczy że masz gre podzieloną na party, musisz mieć zainstalowanego na komputerze winrar'a wtedy klikasz na byle który plik prawym przyciskiem myszy i wybierasz opcje wypakuj pliki, wtedy wypakuje ci wszystko do wybranego folderu i zrobi jeden folder z grą w którym będzie obraz iso i dvd reszte robisz jak w poradniku
 

Do góry Bottom