Proszek do prania wita Was

TheWybielacz

Świeżak
Świeżak
Witajcie.
Ja jestem tylko proszkiem do prania...
Zarejestrowałem się na forum, gdyż ostatnio poszukiwałem takiego polskiego forum, gdzie mógłbym znaleźć znajomych, z którymi pograłbym w różne gry.
Ogólnie mam na imię Szymon, lat 14 (mimo "młodego wieku" jednak potrafię być dojrzałym osobnikiem), mieszkam w Warszawie. Interesuję się grami komputerowymi na Xboxa oraz PC'a, nagrywam na YT pod nickiem "TheWybielacz" oraz czasem obejrzę mecz piłki nożnej w telewizji. ; )
Xboxa Slim 250 GB zakupiłem w grudniu 2011 r. z grami:

- Red Dead Redemption: GOTY
- GTA IV
- Call of Duty 4: Modern Warfare

Po niecałym roku doszły gry:

- TES V: Skyrim
- WWE Smackdown vs Raw 2011
- DiRT 3
- Gears of War
- Minecraft
- Assassin's Creed
- WWE '12
- WWE '13

Za jakiś czas będę polował na Forze Motorsport 4, Forze Horizon, inne części Assassin's Creedów oraz Gears of Warów, Mass Effecty, Call of Duty oraz kilka innych gier. Dopiero za ten "jakiś czas", gdyż zbieram na mikrofon (tak, nagrywam na YT ^^), a potem na kartę telewizyjną.
Mam nadzieję, że znajdę się gdzieś w jakiejś cząstce społeczności i będzie się nam fajnie rozmawiało oraz grało.

Pozdrawiam, see ya!
 

mustangx

Banned
Odp: Proszek do prania wita Was

siemandero :D

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Siema siema :p, możesz mnie dodać jak chcesz ale nie wiem czy w coś razem pogramy :p
 

TheWybielacz

Świeżak
Świeżak
Okej, zaktualizowałem temat o WWE '13. Śmiało możecie mnie dodawać. ^^
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nawet proszki do prania umieją pisać 0_0



Zarejestrowałem się na forum, gdyż ostatnio poszukiwałem takiego polskiego forum, gdzie mógłbym znaleźć znajomych, z którymi pograłbym w różne gry.
Świetnie trafiłeś proszku do prania, bo to najlepsze tego typu forum w całej Polsce!
Tylko nie traf do... hm pralki....

Chyba faktycznie musze odstawić te leki przeciwbólowe...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No siemanko :) Z której dzielnicy W-wa jesteś jeśli można wiedzieć?
 

TheWybielacz

Świeżak
Świeżak
DOG29: Magia, nieprawdaż? : )
Hextor: Z Bielan.
 

Do góry Bottom