1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

proszo o informacje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fufu7k, Marzec 29, 2010.

1. fufu7k

fufu7k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chciałbym dowiedzieć się czy możecie powiedzieć mi jaka jest to wersja konsoli (http://www.allegro.pl/item978613599_xbox360_premium.html) czy jest to jasper i czy warto brać tą konsole, koleś jest z mojego miasta wiec nie będę musiał płacić za przesyłkę. Chodzi mi o to czy jest to jakaś w miarę dobra wersja konsoli to znaczy czy jest to ta z poprawionym chłodzeniem i płytą główną chce żeby posłużyła mi parę lat i nie spaliła się za parę tygodni also konsola będzie mi służyć tylko i wyłącznie do fify i pro evolution soccer czy jak będę używał xbl tylko wtedy kiedy będę grał w te gry i a odłanczał kabel od neta po tym jak ją przerobi żeby pograć sobie w jakieś inne gry to nie dostane bana? dziękuje za uwagę i pozdrawiam wszystkich graczy!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    konsola to Xenon bez HDMI, nie bierz pod zadnym pozorem bo to najbardziej awaryjny model. To co na zdjeciu to data serwisu.

4. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Tak wymieniaja tylko ze jak ktos wysle bez HDMI to dostaje przewaznie rowniez bez HDMI.
    Jak ktos ma HDMI to przewaznie juz dostaje falcona. A te plyty to refurby.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie jest tak też, jak piszesz. Wysyłasz xenona dostajesz xenona, zephyra >zephyra, falcona>falcona, jaspera>jaspera.

Chyba że dla ciebie tylko hdmi ma falcon, a zephyr to co.(nie wspominam o jasperze)

Nie pisze tutaj o skrajnych przypadkach, że ktoś wysłał xenona dostał falcona/jaspera. Bo to są wyjątki szansa taka jak wygranie w totka.

Nigdy nie widziałem w x360 płyty re-fabrykowanej, to są zupełnie nowe płyty główne.

Piszemy tak bo te modele są bardzo awaryjne. Za miesiąc dostanie jeszcze RROD i na forum będzie pisał mam konsole z 2009 roku jaki to szajs zepsuła się itd. Nie musi się tak stać są konsole które do tej pory pracują od 2006 roku, lecz czy kupujący chce ryzykować?

6. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Zle sie wyrazilem.
    Zamiast falcon chodzilo mi o konsole z HDMi.
    Zamotany dzisiaj jestem. Kocham tez zmiany czasu :D

Wczytywanie...

Poleć forum