1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prototyp - co o tym sądzicie?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez CrashOmg, Marzec 8, 2009.

1. CrashOmg

CrashOmg Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Witam.
    Jak w temacie co sądzicie o grze Prototype - to dziejąca się w otwartym na wzór Grand Theft Auto świecie gra akcji, w której wcielamy się w postać posiadającego nadnaturalne zdolności bohatera wmieszanego w rozległy trwający od wielu lat spisek. Produkcja została opracowana przez firmę Radical Entertainment. Jej wydawcą jest należąca do koncernu Vivendi Games Sierra Entertainment.
    Jak myślicie czy dogoni GTA czy to kolejny nie wypał. Moim zdaniem coś z tej gry wyjdzie , zapowiada się całkiem nieźle ciekawy pomysł ale to tylko sugestje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    a co to za gra????/ jest jakies demko tej gry?? grales ?? widziales?? daj jakiegos linka do tej gry.

4. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja osobiście sądze że będzie to bardzo fajna gra. Ocenie ją jak będą jakieś fajne filmiki (coś więcej pokazane), bądż jak sam zagram. Teraz wiele na temam Prototypa nie możemy wiele powiedzieć, ale zapowiada sie na fajną gre...

5. CrashOmg

CrashOmg Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
  6. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Moim skromnym zdaniem gra będzie średnia ;p ..........

8. blackhat156

blackhat156 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Trailer bomba mam nadzieje ze bedzie to dluuuga gra

9. neMeSIz

neMeSIz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no coz :) zapewne nada sie do zassania hehe... a co dalej zobaczymy

10. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja nie bardzo lubie takie gry o mutantach itp wiec wydaje mi sie ze bedzie raczej srednia
    ale może sie okazać że bedzie wyjebana w kosmos

11. matix755

matix755 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to będzie hit :)
    wieszcze mnie zacytujecie .

ps. ja o tej grze już czytałem rok temu.

12. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Nie popieram postu powyżej, hit to to nie będzie, widać po gameplayach że gra jest dość niedopracowana (co może ulec zmianie w wersji finalnej) i cały czas mam wrażenie że to gra na PS2 lub X'a jedynkę, nie o grafę tu chodzi bo jej nie biorę pod uwagę, a zresztą prezentuje się całkiem przyzwoicie, ale o sam wygląd gry...no nie wiem jak to określić, ale wygląda jak gra na previousgeny. Ale z drugiej strony sam pomysł oraz gameplay wyglądają całkiem sympatycznie i może to być smakowity kąsek, podobno jakoś niedługo ma ukazać się tego demo na Live więc będziemy mogli się sami przekonać. Na tę chwilę grze wróżę oceny 7-8/10.

13. 3rr0rx

3rr0rx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    przypomina motywem hulka ;)
    Całkiem fajna 'perełka' się szykuje :)

14. neMeSIz

neMeSIz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ogolnie to tez nei tak dawno uwazalem ze ta gra moze byc niezla :) neistety nie widzialem gameplayow a screeny, wygladaly obiecujaco, no ale... jak zobaczylem fruwanie to mi sie niedobrze zrobilo, co jak co podtrzymuje swoja wypowiedz mozna zassac i jedna dl'ke za 4zl wypalic a co dalej sie zobaczy...

15. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    3rr0rx. przypomina hulka, bo jest robiony przez tych samych kolesi, tak mi sie wydaje.
    do gta nie ma co przyrownywac, bo assassin creed tez mozny by porownac a to calkiem inne typy. moze nie typy ale w gta nie jestes mytantem, i nie biegasz po scianach itp. to sie nazywa sandbox.

a od siebie. prototyp znalazlem w 2007 w sieci. na poczatku podjarany strasznie, ale im dluzej czekam i czytam, i ogladam to jakos nie widzi mi sie. poczekamy- zobaczymy

16. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    ja juz slyszalem tyle razy to bedzie hit na podstawie filmikow
    ja uwazam ze gra bedzie ciekawa choc nie koniecznie hit
    bedzie mozna zagrac to dopiero bedzie mozna napisac czy hit czy klapa;)

17. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na pewno zagram, na razie tyle mogę powiedzieć... a czy to będzie hit? ciężko stwierdzić, zależy jaka będzie wersja finalna, ale sam pomysł jest dość ciekawy i jeśli się postarają mogą zrobić coś porządnego.

18. Pietuniek

Pietuniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fajnie bo cos nieznanego - w przypadku hulka , spidermana , batmana itd. to juz kazdy wie o co chodzi bo nie wierze ze ktos o nich nie slyszal . A tu widze gameplayem ( chociaz kto wie co to wogule bedzie roznie moze sie zdarzyc :p ) ze mi przypomina te gry ale nieznam ogolnego watku gry i to mi sie podoba ! Ogolnie wyglada bardzo ladnie . . . fajne te biegania po scianach wierzowcow i skakanie na smiglowiec :D Ciekawe jakie beda ciosy i moce - oby nie zrobili z tego jakiejs masakry z kolesiem ktory ma 1000 moc i przewala z kopa wierzowce to bedzie dobrze :) :D Napewno zassam i sprawdze . . . dopiero wtedy ocenie . . . Pozdro ! ! !

19. fatumzoR

fatumzoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Fatum - pisze - bójcie się . Nie no, dziś nie będzie żadnych obelg ani wyzwisk :D Gra prezentuje się całkiem sympatycznie, tylko powiedzcie mi jak można porównywać ją do GTA? (przy okazji pozdrowienia dla CrashOmg). Gra będzie taka jak jest na trailerze, czyli ładuj we wszystko co się rusza, coś typu HULK :) Ja na za dużo bym nie liczył, po prostu wyjdzie sobie fajna gierka ale nic poza tym, choć i tak jeszcze nie możemy stwierdzić nic bez gameplaya. Tyle =]

20. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    po obejrzeniu gamepleyow i screenerow to gra mi sie za bardzo nie podoba...ale zobaczymy jak wyjdzie!

21. ksiang

ksiang Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gra jeszze nie wyszła,ale sądzac po screenach na gry-online to mega nudny śmieć się zapowiada.. ze śmieszną grafiką i pomysłami.. zobaczcie jak w ogóle te jakieś wilko-bestie wygladaja.. toć to ***** parodia

Wczytywanie...

Poleć forum