1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prototype 2: Edycja RADNET z 55 darmowymi dodatkami DLC ujawniona [WIDEO]

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Luty 3, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Źródło: Prototype 2: Edycja RADNET z 55 darmowymi dodatkami DLC ujawniona [WIDEO] / CD-Action

Wg. Mnie dobre posunięcie. Urozmaicenie i powód do włączenia gry, jeśli już ją przeszliśmy, po to by odblokować nowe rzeczy, którymi później można bawić się w grze.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    O matko. Activision daje coś za darmo i to w takiej ilości. Świat się wali...

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Pięćdziesiąt pięć dodatków DLC? Tzn że teraz już całą grę się dostaje jako DLC tak?
    Bo innego rozwiązania tutaj nie widzę...
    Na dodatek tylko wybrani będą mogli zagrać w pełną grę za standardową cenę, super!

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Grę raczej kupię bo 1 była świetna, aczkolwiek niedoceniana, tym bardziej chcę wesprzeć twórców i kupić ich produkt, a że na PC wyjdzie w lipcu, to kasa się odłoży :p

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up Haha na pierwszy rzut oka po Twoim poście wnioskowałem że bardzo Ci zależy na wsparciu Activision :D
    No, oryginalne rozwiązanie, całkiem nieźle. W pewien sposób też przedłużą żywotność i zainteresowanie grą, skoro dodatki mają wychodzić co tydzień, a jeszcze do tego jakieś nagrody... Ładnie.

7. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a mnie 1-sza część szybko znudziła zobaczymy jak będzie z 2 częścią
    a te wyzwania to znów będą no-lifeować żeby być jak najwyżej w statystykach dla mnie to jest śmieszne

8. NeXuS2.0

NeXuS2.0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oto jak można zniszczyć dobra grę debilnymi dodatkami. Jeśli ktoś nie korzysta z XBL i ma w du*ie Gold'a to już nie jest najwierniejszym fanem, wtedy już jest "bee" ? Nie liczy się ?

Czysty nonsens i wyciąganie kasy od graczy za wszelka cenę. Czy dzisiaj już nikt po prostu nie wydaje gry bez dodatków ?

Dlatego cenię takie studia jak R* czy CM. On jak wydają dodatek, to nie bawią się w podchody i serwują taki pakiet opcji, jaki Activision we wszystkich swoich grach przez cały rok... Między innymi dlatego pewnie nigdy nie kupie żadnego DLC.

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No wiesz, chcę wesprzeć studio tworzące grę, nie wydawcę, jednak obydwaj wiemy gdzie kasa powędruje ^^

10. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Oj wiemy, wiemy. I chyba nikomu na forum nie trzeba nawet podpowiedzieć, żeby się domyślił :)

@NeXuS2.0
    Teraz taka polityka, producenci myślą że każdy kto ma Xboxa od razu kupuje Golda i podłącza konsolę do internetu. Sam grałem offline w masę gier prawie rok i się świetnie bawiłem, ale w końcu musiałem sięgnąć głębiej do portfela i dołączyć do XBL. Teraz jak nie masz XBL to się nie liczysz, dla producentów nie istniejesz, nawet jeśli kupujesz oryginalne gry (oczywiście nie wszyscy robią z gracza wrzód na d*pie).

11. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mimo że pierwsza część średnio mi się podobała, kupię 2 bo pomysł na takie coś był doobry, gorzej z wykonaniem :D

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    w jedynce się zakochałem, 2 była dla mnie must havem - do dzis. nie będe płacił 100 razy za coś co powinno byc w podstawce.

13. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gra fajna ,czekam na nią zaraz po darkness 2:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum