1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prototype 2 - problem z zapisanym stanem gry (save)+inne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maciej Nowak, Sierpień 2, 2012.

1. Maciej Nowak

Maciej Nowak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam!
    1.Mam problem z sejwem w grze Prototype 2. Stan gry sie zapisuje (obecnie 3% przeszedłem), ale nie zapisują sie odblokowane umiejętności jak te pazury co dostajemy po walce z tymi mutantami. Zaraz po wygraniu potyczki z nimi i otrzymaniu szponów zapisałem gre. Gdy wczytam tego sejwa jest wszystko tak jak powinno tylko nie mam już tych szponów. Nie wiem ocb, miał ktoś podobny problem?

2.Pytanko odnośnie Fify Street 4 (2012), jak celniej strzelać na bramke?? Bo te strzały to jakaś katastrofa, czasem nie trafiam z 1m na pusta bude. wtf??

3.Jakie samochodówki polecacie prócz Dirtów, NFS The Run (beznadzieja), Forza??

Wczytywanie...

Poleć forum