1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

prototype 2- weryfikacja abgx sie zatrzymuje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez k990, Maj 25, 2012.

1. k990

k990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. mam maly problem. otoz gdy wlaczam sprawdzanie obrazu 'prototype 2' na moim stacjonarnym PC, po pewnym czasie weryfikacja sie zatrzymuje i nie chce ruszyc dalej. na laptopie normalnie poszlo i wszystko jest cacy, tyle ze potrzebuje to sprawdzic na stacjonarnym bo tam mam nagrywarke, a pendrive nie pomiesci ponad 8gb pliku ISO zeby przeniesc sprawdzony obraz z laptopa do PC. dodam ze niedawno sprawdzalem bf3 i normalnie doszlo do konca.

w czym moze lezec przyczyna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wgraj "Topologię" pod LT 3.0 przez XBC (poradnik w dziale ISO --> Artykuły --> Nagrywanie gier pod LT 2.0). Musisz znaleźć w sieci ten pliczek z "Topologią".

4. k990

k990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wydaje mi sie ze topologie abgx zdazyl wgrac, bo program zatrzymuje sie dopiero przed tym odliczaniem co jest "time left" itd. czyli wlasciwie zawiesza sie przed samym koncem

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli masz komunikat Topology data is currently verified, to możesz nagrywać, mając nadzieję, że obraz jest w porządku (możesz to sobie sprawdzić na laptopie).

6. k990

k990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam ten komunikat.

problem lezy najwidoczniej w polaczeniu internetowym, bo gdy odlaczylem neta to normalnie wszystko doszlo do konca. po prostu program nie moze sie polaczyc z czyms tam i sie zawiesza.

dzieki za pomoc ~adam34689

temat mozna juz zamknac

Wczytywanie...

Poleć forum