1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prototype 2 zbiera bardzo dobre oceny za granicą

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Studio Radical Entertainment może być zadowolone. Dlaczego? Bo Prototype 2 otrzymało kolejną wysoką ocenę. Po nocie 86% (86/100) od magazynu GamesMaster. przyszedł czas na imponujące 9/10 od Official PlayStation Magazine UK. Za co odjęto ten jeden punkt od pełnej '10'? Za lekką powtarzalność ciosów, jaka szczególnie widoczna jest w walkach z trudniejszymi przeciwnikami.

Zatem walka nie jest pięknym lustrem pozbawionym rys. Można określić ją jako połączenie rozwiązań z serii God of War z pomysłami obecnymi w Batman: Arkham City. Całość jest jednak prostsza w swojej konstrukcji. Prototype 2 to atrakcyjny konkurent dla Infamous 2. Redaktor Rob Taylor pisze, iż druga odsłona serii stworzonej przez Radical jest lepsza od oryginału w każdym aspekcie. To arcydzieło wśród gier z formułą sanboxa - dodatkowo towarzyszy mu otoczka gore.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Mam nadzieje że będzie minej monotonna niż jedynka :D Chciałbym wierzyć że to będzie ciekawa propozycja w tym roku ;d

4. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Prototype było świetne jak dla mnie. Prototype 2 ma premierę równo w moje urodziny,wiadomo jaki prezent sobie sprawię :)

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Świetne info! Nie mogę się doczekać, chociaż na edycję pecetową poczekam do wakacji... ale mi to nie przeszkadza :)

Jest to taki sam bullshit jak Battlefield i Call of Duty.

6. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Jedynka była taka nudna że nawet nie skończyłem. Mam nadzieję że Prototype 2 będzie lepszy.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  8. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Trzeba zagrać w 1 by znać fabułę 2? Czy to całkiem inny wątek?

Waham się, by zakupić 1, gdyż różne opinie słyszałem na temat gry - że nudna, że monotonna, że krótka, itp. Proszę o info.

9. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jedynka jest monotonna, ale warto ją przejść choćby dlatego że jest efektowna. Fabuła może nie powala na kolana, ale jest całkiem niezła. No i jest takie "malutkie" powiązanie fabularne między tymi dwoma częściami.

Osobiście - jak stanieje, to się kupi, wersję na PC. To info że jest sporo ulepszeń względem jedynki aż zachęca do kupna :)

10. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    obie części tej gry są kozackie ,gra się to przyjemnie. podobno jedynka miała ocene 9/10 na swoje czasy ,dwójce bym dał podobnie :)gra jedyna w swoim rodzaju

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jest otwarty świat? Jest więcej swobodny niż w jedynce? Są jakieś ciekawe misje poboczne? Jest więcej fun w zwiedzaniu świata niż w jedynce?

12. x360gltich

x360gltich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie dziwie się ta gra jest przekozaczna.

13. wlascicielek

wlascicielek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj wieczorem znajomy mi na chwilę włączył daną grę, bo nie mógł znaleźć dr. samuela.
    To jedna z pierwszych misji. Klikasz lewym analogiem i powinien się pojawić punkt na mapie gdzie on jest[ on nawet widoczny w okolicy nie jest]. On szukał wczoraj kilka h, ja szukałem godzinę i zrezygnowałem z zabawy. Jakąś do **** wersję ma.

prototype jak prototype- must have!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum