1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PROTOTYPE błąd CRC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Skay, Grudzień 31, 2009.

1. Skay

Skay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam Was drodzy forumowicze mam pewien problem. Użyłem ImgBurn do skopiowania obrazu .iso z DVD z gry PROTOTYPE i następnie sprawdziłem go abxem 360 obraz wyglądał bardzo dobrze jednak miał jeden błąd mianowicie podczas tego ostatniego sprawdzania CRC dostałem znany komunikat o tym , że gra zawiera błąd CRC. Czy w tej grze to normalne czy trzeba ściągać obraz na nowo ?? Wstawiam tu jeszcze logi z abgx 360 :) Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i proszę o szybką odpowiedź POZDRAWIAM

Skay

PS: Dodam jeszcze że płytka z której zgrywałem obraz przez ImgBurn była zrysowana w średnim stopniu ale to oczywiście była VERBATIM więc się zgrała normalnie na dysk :) wersja abgx360 , którą sprawdzałem obraz to: v1.0.1

logi:[​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    powinno byc ok. chociaz moze ci sie zawiesic albo zerestowac konosla.

ale raczej bedzie ok

4. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pozwólcie że się przełącze. Mam ten sam błąd CRC w grze CoD 4. Gra się psuje przy łądowaniu misji w Czarnobylu. Jest jakiś sposób by to naprawić, albo w ostateczności kod na xboxa 360 na wszystkie poziomy?

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie

Wczytywanie...

Poleć forum