1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prototype ( problem z przejściem )

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Palik, Czerwiec 23, 2009.

1. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Witam, mam problem, nie mogę przejść jednej misji. Chodzi o misje w której muszę zniszczyć helikopter-transporter zanim ucieknie z manhattanu, używam w tym celu siły "mięśni" i rzucam różnymi przedmiotami, ale nic z tego. Bo w powietrzu nie ma szans, żeby dogonić... Proszę o pomoc z góry dziękuje.

P.S Ile misji zostało mi jeszcze do przejścia gry, przed walką z Elizabeth Green było napisane "missions completed 27/31", ale teraz wyświetla "missions completed 25/31"... Moim zadaniem powinno chyba być "29/31"

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    2 rozwiazania CI podam.

1.Na dachach sa rozstawieni zołnieze z wyrzutniami rakiet-wez pochłoń jednego i bez problemu zniszczysz smiglowce.
    2.Porwij smigłowiec i przy jego pomocy zniszcz pozostale-do "porywania" polecam bicz.

Pierwsza metoda jest znacznie łatwiejsza.
    Tak czy siak kończysz już gre-polecam dobrze rozwińąć moc "mieśni" przed końcem.

4. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Polecam kupić upgrade WHIPFiST oraz do niego ulepszenie, które umożliwia przyciąganie do siebie obiektów, bądź chwytanie się helikopterów (w celu ich porwania). Jak już je wykupisz, to wsiadasz do helikoptera, rozwalasz tyle, ile tylko się da, a jak już będzie bliski wybuchowi, wyskakujesz, w powietrzu namierzasz najbliższy helikopter w przytrzymujesz B na sekundę lub dwie (z włączonym whipfist'em) i masz nowiutki środek transportu i destrukcji ^^

5. Palik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Dzięki chłopaki za pomoc :) Zobaczymy czy sie uda :D

6. damianopl

damianopl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a powiedzcie mi 11 misja mam 10/31 mc mullen odlecial helikopterem a ja musze unikac albo rozwalic militaria ale ich jest pelno i nie umiem, a jak uciekam w bezpieczne strefy to tez nic, nie umiem dac sobie rady z nimi, wchodze do czolgow ale tych helikopterow sie mnozy i mnozy

7. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Też na początku miałem z tym problem :) Od razu jak tylko przejmiesz kontrolę na postacią, wyrywasz szybko buta do przodu. Musisz cały czas biec i często zmieniać kierunki biegu.

8. mrkotekPL

mrkotekPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dokladnie, ja zawsze wbiegalem na wysokie bloki, a potem w dol lece aby zmylic helikoptery, gdy jestme na dole wchlaniam nowa postac i zmaianiam sie w nia i pieski sa zdezorientowane :)

9. marcinho1990

marcinho1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    mam problem z misją gdzie trzeba ukraść helikopter
    nie wiem co tam trzeba zrobić po tym jak już w nim jestem
    z góry dzięki za pomoc

10. Palik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Lecisz we wskazane miejsce i rozwalasz wszystko co "złe" :) no i miedzy czasie jeszcze wysadasz żołnierzy z heikoptera, i czekasz aż inni się zapakują :D

Wczytywanie...

Poleć forum