1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prototype wyjasnienie fabuły

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Biała Czerń, Czerwiec 23, 2012.

1. Biała Czerń

Biała Czerń Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Bardzo mnie wciągneła gra Prototype cześć pierwsza.Mam prośbę czy ktoś mi może powiedzieć o co dokładnie chodziło fabularnie w grze(spoilery dotyczące mercera,elizabeth itd)słabo znam angielski a bardzo mi zależy.Grę przeszedłem ale za bardzo nie wiem o co kaman :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czas się nauczyć języków lub szukać wersji pl

4. Biała Czerń

Biała Czerń Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ma wersji Pl części pierwszej,języka się uczę jednak w grze jest dużo dla mnie niezrozumiałych słów,wyrażeń

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to byś musiał na pc pograć na xa nie ma pl:( .prensja do twórców

6. koozka

koozka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak odpalisz Prototype 2 (zakładam, że chcesz przejść jedynke przed dwójką :] ) to w menu głównym jest "fajna" opcja. Tą fajną opcją jest "STRESZCZENIE [PROTOTYPE]" :D Na youtube pewnie już ktoś ten film wrzucił więc możesz poszukać w chwili wolnego czasu :)

Wczytywanie...

Poleć forum