1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prototype

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez SzynszyL94, Grudzień 14, 2008.

1. SzynszyL94

SzynszyL94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy Prototype wyszło juz na Xbox 360 (czy wogule juz jest)
    Na oficjalnej stronie jest zegar http://www.prototypegame.com/splash/

Ściągnołem sobie z marketplace trailer i ta gra mnie zachwyciła
    Tu macie ops gry http://gry.onet.pl/3436,3436,zapowiedz.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    heh jak jest zegar to logiczne ze jeszcze nie ma :pP

4. xixev

xixev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra zapowiada się przyzwoicie. Sama grafika jest miła dla oka, ale najbardziej podoba mi się parkur w wersji pół automatycznej, czyli podczas pokonywania jakiejs przeszkody nie bedziemy widzieć np. samochodu który odbije się nam od nogi, tylko ziomka który wskoczy mu na maske i po niej przebiegnie.
    Fabuła mnie zbytnio nie obchodzi, jako fan gier platformowych myśle że sam parkur bedzie wystarczajacy aby zaspokoić moje wymagania względem gry. Polecam obejrzenie wszystkich 5 trailerów na www.gametrailers.com wystarczy wpisac Prototype i potem Movies :)

pozdrawiam.
    P.S. data wydania to luty 2009 (chyba) :cool:
    poprawka: na stronie wyświetla 24 dni o_O czyżby styczeń miałby przynieść kolejny świetny tytuł?

5. sipek999

sipek999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zapowiada się bardzo dobry tytuł w końcu bedzie odpowiednik crackdown

Wczytywanie...

Poleć forum