1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przechwytywanie obrazu z gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kubagajos, Grudzień 14, 2012.

1. kubagajos

kubagajos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szydłowiec
    Cześć. Ostatnio zachciało mi się nagrywac filmiki z moich gier na mojego Xboxa. Tylko chciałem zapytać, jak je nagrać? Czym przechwytywac obraz?

Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam,
    Jakub

2. Lotnik421 Xbox One

3. sherlock

sherlock Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Musisz kupić sobie oddzielne ,,pudło,, np.Avermedia Game Capture Hd . Podpinasz to to xboxa i telewizora i zgrywasz film na własny dysk wewnętrzy lub zewnętrzny . Jakbyś chciał robić coś w typie ,,lets play ,, to chyba musiałbys oddzielnie nagrywać swój głos

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jest kilka mozliwosci, albo zwykly video grabber ale jakosc jest nienajlepsza, albo karta do komputera cena ok 300zl (nagrywa w hd) lub zewnetrzna nagrywarka z dyskiem ale tutaj juz ceny sa duze

5. kubagajos

kubagajos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szydłowiec
    Aha. A nie ma czegoś takiego, żeby np. nagrywało się na konsoli i zapisywało na dysku?

6. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    up@. Jeżeli sie nie mylę to nie ma takiej możliwości. A szukałem różnych sposobów. :)

Ja nagrywam sporadycznie urządzeniem "Grabbino YWS09" kupiłem to urządzenie na allegro, z jakieś 50zł. Jakość jest zadowalająca jak na taką cenę. Jeżeli chcesz nagrywać w HD to musisz liczyć się z kosztami i to dość wysokimi :)

Filmik testowy nagrany urządzeniem które posiadam. (nagrywa w PAL 60) 720p.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum