1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przecinajacy sie obraz podczas gry (?)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez J@siek, Lipiec 5, 2010.

1. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem, podczas grania przez ekran przelatuje poziomo pasek (zaden kolor nie czarny czy bialy, poprostu przezroczysty), ktory takjakby przecina obraz. Dzieje się tak zazwyczaj przy obracaniu kamerą wokół (np. Alan Wake). Najbardziej jest to zauwazalne w Alanie Wake'u, Resident Evil V, Just Cause 2. Dodam ze xbox byl juz naprawiany (e74), oraz ze nie widac tego we wszsystkich grach (przynajmniej nie we wszystkich tych, w ktore gralem po naprawie). Nigdy czegos takiego nie zauwazalaem w grach, zobacze jeszcze czy w starych grach, ktoe juz dawno przeszedlem, teraz by sie cos takiego pojawilo. Rozpoznaje ktos ten problem? Sam nie wiem czy warto to wysylac na gwarancje do serwisu (nawet nie wiem czy jeszcze mam), w sumie tylko w resident evilu v mnie to denerowalo w innych grach (tych 2 pozostalych) dzieje sie to raczej rzadko. Dodam ze z napedem kiedys tez mialem problemy ale go naprawilem, pytanie czy naped moze miec cos z tym wspolnego. Z góry dzieki za pomoc, oczekuje ze ktos sie zainteresuje moim problemem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafalbork

rafalbork Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wiocha, nie znasz ;)
    Nie ma się czym martwić, w niektórych grach można to wyłączyć przez uruchomienie V-Sync. Ten cały problem nazywa się "Frame tearing"
    Czyli prosto tłumaczyć m/w rozdarcie "ramy".
    Nic złego z konsolą się niedzieje,
    Pozdro

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    masz moze ustawione 1080i? na takim ustawieniu tak sie czasem dzieje.

5. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Racja, statnio zmienialem rozdzielczosc, nie pomyslalem o tym. Co do vsync to wiemco to, uzywalem czasami na kompie, ale na xboksie takiej opcji nie ma dlatego zdziwilem sie ze moga mi sie dziac takie rzeczy. Gram na 1280x1024, nie dzieje sie to tak specjalnie czesto, nawet raczej rzadko, jesli nic sie nie dzieje ze sprzetem i nie trzeba slac na gware to moze tak zostac. Dzieki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum