1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeczyść płyte miękką ściereczką - error

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez maniakk, Luty 17, 2013.

1. maniakk

maniakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Witam. Przy graniu w NBA 2k13, 2k12 występuje wyżej wymieniony błąd, na początku miałem lt 2.0 i myślałem, że to przez to, ale po wgraniu lt 3.0 błąd ten dalej występuje. Występuje on przy grach XGD3 i czasami przy fifie street, ale fifa jest porysowana, ale NBA są w idealnym stanie. Czym może być to spowodowane? Konsola slim napęd LITEON. Dash najnowszy, cicha aktualka była wgrana, ale radziłem sobie z tym za pomocą TU. Dodam, że do gier XGD3 dogrywam topologie ABGXEM 1.0.6, nagrywam na verbatimach IMG burnem z prędkością 2.4, NAGRYWARKA TO NIE IHAS, ale gry nie są instalowane na dysku. Czym może być to spowodowane, rysy? napęd dokonuje żywota, a może się tylko przytkał, z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam Maniakk.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli masz możliwość to przetestuj te płyty u kogoś innego, jeśli będą chodziły to oznacza ze napęd w xbox ci pada, jeśli nie będą działały to oznacza ze pada ci nagrywarka. Osobiście wydaje mi się, że to wina nagrywarki lub płyt, na które nagrywasz. Jeśli ten problem występuje od niedawna, a gry xgd3 nagrywałeś już wcześniej i dalej działają w konsoli, to raczej nagrywara 100% lub płyty jeśli zmieniłeś markę.

4. maniakk

maniakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Ale wszystkie gry xgd2 świetnie działają oprócz porysowanego streeta. Problem występuje przy XGD3, a z tego co mi się wydaje to na verbatimach działa, a na omegach i innych kupach, ledwo co odpalało dlatego się przerzuciłem na verbatimy. Niestety nie mam możliwości sprawdzenia czy działa na innych konsolach. A czy nagrywarka IHAS jest dostępna przez USB albo do laptopa? Czy iHAS pomaga przy nagrywaniu, bez instalowania na dysku? (4gb). Jeśli to jednak wina napędu?

Wczytywanie...

Poleć forum