1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

(PRZED KUPNEM) opinie na temat sklepu (szybka pomoc)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wlodi_wld, Czerwiec 28, 2010.

1. wlodi_wld

wlodi_wld Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Jestem juz zdecydowany na zakup konsoli w tym sklepie :
    Xbox 360 -
    Profil allegro: horacy4

Prosze o opinie na ten temat ?
    Moze ktoś kupił tu konsole ?
    Wszystko OK ?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jeśli jest coś nie tak (nie zgodne z regulaminem) PRZEPRASZAm i PROSZĘ o przeniesienie do danego działu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    skoro już jesteś zdecydowany kupić w tym sklepie to chyba opinie zbędne, z mojego punktu widzenia, na allegro kupa komentarzy, wydaje się być uczciwym, ale ja na Twoim miejscu poprosił bym o wystawienie konsoli na ukcji. Nie mam zaufania do takich "sklepików internetowych" jak on prowadzi

4. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Warto kupic od tego goscia konsole zarowno poprzez w sklepie internetowym bo sam kupywalem jak i na allegro dobry kontak szybko wysylka godne polecenia

5. wlodi_wld

wlodi_wld Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Kupiłem xklocka ELITE NOWY ze wszystkim + 2pady

Wczytywanie...

Poleć forum