1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przed nami kolejna gra z gorszą rozdzielczością na Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

To niestety nie koniec "resolutiongate". Afera z gorszą rozdzielczością obrazu w przypadku gier na Xbox One trwa nadal. Twórcy Trials Fusion ogłosili, że na starcie ich gra działać będzie tylko w 800p. Patch podniesie jednak "rozdziałkę" do poziomu 900p.

Premiera Trails Fusion nastąpi już za dwa dni. Deweloperzy szykują już patch "startowy", który ma szybko podnieść natywną rozdzielczość edycji na XONE ze wspomnianych 800p do 900p. W przypadku wersji na PS4, która od razu będzie działać w rozdzielczości 1080p, patch ma poprawić framerate (obie wersje mają działać ze stabilnymi 60 klatkami na sekundę). Aktualizacja ma również poprawić kilka błędów dotyczących wyświetlania list rankingowych i braku synchronizacji replayów.

Rzeczona łatka ma znaleźć się w Sieci już w dniu premiery gry. Marne to jednak pocieszenie dla właścicieli Xbox One, którzy nie mogą liczyć na tak samo wyglądający obraz, jak na PS4.

Wcześniej mieliśmy do czynienia z gorszą rozdzielczością na Xbox One w następujących tytułach multiplatformowych: Call of Duty: Ghosts (720p/1080p), Battlefield 4 (720p/900p), Assassin's Creed IV: Black Flag (900p/1080p).​

2. Lotnik421 Xbox One

3. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    XOne nie udźwignie 1080p w takiej grze ? Niezła przyszłość czeka posiadaczy tej konsoli :)

4. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    normalna przyszłość,kup konsole nowej generacji zobacz a później dyskutuj...żenada

5. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale jeśli on twierdzi, że konsola jest słaba - co w przypadku tego newsa nie jest teoria wyssana z palca - to po co miałby wydawać na nią pieniądze? Gdzie tu sens? Jeśli coś mi nie odpowiada to tego nie kupuje, chyba że wybitnie nie mam co robić z pieniędzmi.

/Wysłano z telefonu/

1 osoba to lubi.
  6. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Aby móc zobaczyć na własne oczy różnicę między 900p a 1080p trzeba mieć TV minimum 65" !!!

7. shield

shield Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdańsk
    widać moje ukochane x360 bedzie musiało przesłużyć jeszcze tą jedną generację ;-) bo jakoś specjalnych różnic w PS4 u sąsiada nie widziałem a z yt widze ,ze titanfall wydłubuje jeszcze jakaś moc z poprzedniej generacji bo gra wyglada rewelacyjnie

8. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ja na tych zdjęciach nie widzę żadnej różnicy powiem ze wole mieć niższą rozdiałkę niż ful hd i spadki fps jak to bywa w ps 4
    PS. hejterzy niech id pograć w Tetris choć pewnie co po niektórzy nawet nie wiedzą co to za gra

10. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Od Soboty mam X i mam w poważaniu rozdziałeczkę, wolę framerate, gameplay się liczy. Jak widzę kolejny temat typu "rozdzielczość jest mniejsza niż" to śmiać mi się chce. lubie gry na X i byłem zdecydowany od początku, nie twierdzę, że nie było wątpliwości ale raczej chodzi o politykę - drm itp. Teraz nie żałuje tego hajsu chociaż nie był to lekki wydatek.
    Po parunastu pierwszych godzinach gry jeszcze bardziej nie rozumiem po co są te tematy, jedyne co mi przychodz do głowy to to, że nie macie własnej konsolki i checie się jakoś podbudować.
    Cieszcie się swoją grą. To jest najważniejsze.

11. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Beka z ludzi którzy wydali 2k na konsole, która na starcie już nie ogarnia, a oni na siłe próbują wmówić sobie i innym, że liczy się gameplay itp itd :D :D.
    XBOX GO HOME :]

1 osoba to lubi.
  12. bbasior

bbasior Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wiesz co dla niektórych liczy się gameplay. Tworcy potrzebują czasu. Co już zapomnieliście jak to było na PS3? Na początku to takie shity wychodzily że szok bo nie potrafili programiści programować pod tą konsole bo architektura dziwna a potem wychodziły dobre tytuły. Ale no teraz wielkie kozaki co mają 1080p w każdej grze... A co do ceny to na prawde śmiech na sali... Jeszcze nie dawno były komentarze typu kupujesz Xboxa bo Cie na PS3 nie stać so... Teraz wy kupujecie PS4 bo was na Xbox One nie stać. Tyle.

13. miloslupsk

miloslupsk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z całym szacunkiem ale skoro wolisz framerate to dlaczego kupiłeś XO ? Wskaż mi jedną grę, która wyszła na obie konsole i ma lepszy frame oraz mniejsze dropy w porównaniu do PS4 ? Mam wrażenie, że albo nie przeanalizowałeś swojej wypowiedzi albo miałeś na myśli co innego a źle ubrałeś to w słowa.

oMacz0S - Ty na żadnym zdjęciu nie widzisz różnicy bo nie chcesz jej widzieć. Proponuję więc przestać wyzywać wszystkich od hejterów co post i spojrzeć na wszystko racjonalnie. Jak można nie widzieć różnicy ? Skąd Ty bierzesz te riposty i ciągłe zaprzeczenia ? Z youtube ? Ręce opadają. Masz albo miałeś obydwie konsole ? Oświeć nas i napisz co jest Twoim źródłem wiedzy bo może wszyscy się czegoś nauczymy

1 osoba to lubi.
  14. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Nikt z was nie wie o awaryjnosci PS4 ich serwisu (podmienianie konsol) oraz chodzi jak armagedon ze po 22 nie idzie zasnąć od świstu wiatraka

2 użytkowników lubi ten post.
  15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hahaha :) nie no, żeby w takiej grze i nie miał od razu 1080p to trochę żenada..

Cała ta nowa generacja konsol wydaje się jakoś tak przechwalona.. Bądź po prostu my mamy za duże wymagania bo PC dawno prześcignął konsole i to właśnie one hamują ich rozwój (w końcu gry na PC nie mogą wyglądać o wiele lepiej niż na konsoli, bo konsole by się nie sprzedawały).

16. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Gameplay najważniejszy, wiadomo, ale jednak przyjemniej się gra w 1080p niż 720p i chyba tylko ślepiec nie widzi różnicy.

Xbox 360 cieszył się dużą popularnością ze względu na cenę i możliwość przeróbki. XO nie posiada żadnej z tych kart przetargowych a dodatkowo odstaje mocą od PS4. Zostaje kwestia exów, jednak nie sądzę by to miało jakieś większe znaczenie w ostatecznym rozrachunku.

17. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To zmień swój monitor na taki który obsługuje rozdzielczość 1920x1080, jak dalej nie będziesz widział różnicy to zgłoś się do okulisty.

Fakty - mniej kl/s i większe spadki podczas grania ma X1 niż PS4. Nie będę po raz XX dawał linków do przeprowadzanych testów bo niektórym ignorantom po prostu się nie przetłumaczy.

QQ ... jak ktoś nie kupuje byle gówna to odrazu jest "hejterem" - świetna logika.

Jak wyżej. Fakty 1 - ROZDZIELCZOŚĆ:

Największa PC długo, długo nic ... potem PS4 i na końcu X1.

Fakt 2 - Ilość Kl/s:

Najwięcej PC potem PS4 i znowu n końcu X1.

Fakt 3 - GAMEPLAY:

Dla pojedynczego gracza bez różnicy - pomijając powyższe.

W kampanii multiplayer znowu wygrywa PC i potem ex aequo PS4 i X1.

Przez łzy?

Wolisz gry na X1? No i dobrze. Nikt Ci nie broni. Graj na czym chcesz i jak chcesz. Tylko po co głupie teksty o "hejterach" i że "śmiać Ci się chce z rozdzielczości"? Wygląda to jakby komuś żal **** ściskał że wydał więcej kasy na słabszy sprzęt.

Po to żeby uświadomić ludzi którzy nadal myślą o zakupie jeden z konsol jakie dany sprzęt ma w danej chwili/ daje możliwości.

Jakby posiadanie konsoli było wyznacznikiem jakiegoś statusu .... QQ ... dorośnij.

Myślę podobnie.

Co nie zmienia faktu że to była/jest prawda. Sam mimo że posiadałem PS2, dałem się skusić nowej maszynce MS tylko i wyłącznie ze względu na cenę.

To zrób temat/nagraj filmik i pokaż nam. Też przydatna informacja.

3 użytkowników lubi ten post.
  18. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    I znowu się zaczyna, a był taki spokój...

19. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28

jest różnica , minimalnie ale jest , szału nie ma i du py nie urywa nie ma się czym przejmować bo XO daje radę (M$ no daj pokaz 1080p w 60 kl/s ) , hejt Sony ot po prostu propaganda na skalę całego Sony, zajęliby się wreszcie wypustem konkretnych tytułów bo ludzi aż strzela **** ,remaster The Last of Us toż to ex z ps3 no żal co dalej w kolejce??? (może FF7 w 4k? wtedy zagram ) , ps4 może kiedyś a 1080p mnie nie przekonuje na tą chwilę bo brak jest szumnie zapowiadanych gier...

1 osoba to lubi.
  20. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Heh, jeśli widzisz tu wyznacznik statusu to sam potrzebujesz dorosnąć.
    Nie napisałem, że ps jest gorsze. Chodziło o nabranie własnych doświadczeń. Te z YT nie są współmierne, ale widze, że strasznie potrzebujesz się podbudować.

Obejrzałem gif z dualshockers i różnica jest na odblaskach, ale nie jest to coś co mnie tak bardzo podnieca. Takie moje zdanie.

21. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Faktycznie nikt o tym nie wie. Zaciekawiłeś mnie tą wypowiedzią więc może powiesz skąd wyśniłeś takie informacje? Posiadam PS4 od samego początku, ma już wklepane w siebie ze 100h gry i jakoś NIC TAKIEGO nie zauważyłem. Konsola nie zaliczyła żadnej zwiechy, nigdy nie chodziła głośno ani też nie widziałem póki co ani jednego odczuwalnego spadku FPSów - nawet na killzone.
    O serwisie chętnie bym posłuchał bo jakoś nigdzie o takich "faktach" jakie podałeś nie słyszałem. Nawet gdyby ktoś podmienił konsolę to przepraszam na co? Są jedynie nowe także jedyne co mi się nasuwa na język to HUEHUEHUE. Bieda by się stała gdyby zamiast naprawiać wymienili sprzęt na nowy. AAAAAAaaaale skoro już poruszyłeś ten temat to może wspomnisz drogim kolegom o tym jak MS traktował ludzi, co? W MS już i za czasów falconów wysyłali ludziom jakieś odrestaurowane zabytki. Że o awaryjności pierwszych konsol nie wspomnę.

Dla równowagi podam, że widziałem za to filmiki jak gość smaży jajka na obudowie włączonego X1, także wiesz.. swoje teorie o PS4 możesz sobie niestety schować.

Wczytywanie...

Poleć forum