Przed świetami czas na prezenty

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Niestety muszę się kilku rzeczy jeszcze nauczyć. Wybacz.
Ale poczekaj . za kilka(naście lat) Tobie tez tak powiedzą :p
Raczej nie, bo interesuję się techniką więc raczej nie pójdę w tył :p Poza tym myślę, że za kilkanaście lat to człowiek inne rzeczy będzie miał na głowie niż granie na konsoli :p
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Raczej nie, bo interesuję się techniką więc raczej nie pójdę w tył :p Poza tym myślę, że za kilkanaście lat to człowiek inne rzeczy będzie miał na głowie niż granie na konsoli :p

naprawdę? A co sądzisz, ze więcej konsoli nie będzie? Uważasz, że z wiekiem przestaje się grać? No to powiem Ci ze nie przestaje :p Gra się rzadziej, ale jeśli to jest prawdziwe hobby to nieważne ile ma się lat, nigdy nie przestaje się być graczem :) A co do techniki cóż, ja też się jako tako interesuję, generalnie nie jestem mocno w tyle, ale z biegiem lat też się zazwyczaj traci moc tego zainteresowania - kiedyś znałem każdą grafikę i procesor wychodzące na rynek, byłem ze wszystkim na czasie , a teraz musiałbym czytać nowe testy by móc wybrać sprzęt ;) Więc prędzej tutaj zostaniesz troszeczkę w tyle (aczkolwiek nie na tyle by zadawać takie dziwne pytania, poza tym google też nie boli ;) ) , niż stracisz zainteresowanie (pernamentne) grami
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
naprawdę? A co sądzisz, ze więcej konsoli nie będzie? Uważasz, że z wiekiem przestaje się grać? No to powiem Ci ze nie przestaje :p Gra się rzadziej, ale jeśli to jest prawdziwe hobby to nieważne ile ma się lat, nigdy nie przestaje się być graczem :) A co do techniki cóż, ja też się jako tako interesuję, generalnie nie jestem mocno w tyle, ale z biegiem lat też się zazwyczaj traci moc tego zainteresowania - kiedyś znałem każdą grafikę i procesor wychodzące na rynek, byłem ze wszystkim na czasie , a teraz musiałbym czytać nowe testy by móc wybrać sprzęt ;) Więc prędzej tutaj zostaniesz troszeczkę w tyle (aczkolwiek nie na tyle by zadawać takie dziwne pytania, poza tym google też nie boli ;) ) , niż stracisz zainteresowanie (pernamentne) grami
Nieee, kompletnie nie to miałam na myśli. Nie uważam, że więcej konsol nie będzie, bo w przyszłości sobie nie wyobrażam, żeby moje dziecko/i nie miały konsoli w domu skoro ja od małego miałam. Po prostu kiedyś tam jak się założy rodzinę to zainteresowanie będzie bardziej w kierunku rodziny niż konsoli. Takie ot myślenie przyszłościowe już :p Sama miałam nie kupować już XO i zatrzymać się na 360tce, a już miałam Fata i obecnie mam XO S :troll:.
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nieee, kompletnie nie to miałam na myśli. Nie uważam, że więcej konsol nie będzie, bo w przyszłości sobie nie wyobrażam, żeby moje dziecko/i nie miały konsoli w domu skoro ja od małego miałam. Po prostu kiedyś tam jak się założy rodzinę to zainteresowanie będzie bardziej w kierunku rodziny niż konsoli. Takie ot myślenie przyszłościowe już :p Sama miałam nie kupować już XO i zatrzymać się na 360tce, a już miałam Fata i obecnie mam XO S :troll:.

Wydaje Ci się :) Będziesz naparzać z rodzinką, a w wolnych chwilach sama ogrywać kiedy będzie się dało ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wydaje Ci się :) Będziesz naparzać z rodzinką, a w wolnych chwilach sama ogrywać kiedy będzie się dało ;)
Czas pokaże, nie mówię, że nie :)
 

Brodos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Raczej nie, bo interesuję się techniką więc raczej nie pójdę w tył :p Poza tym myślę, że za kilkanaście lat to człowiek inne rzeczy będzie miał na głowie niż granie na konsoli :p
No i w tym właśnie rzecz.NIe pójdziesz w tył ale się zatrzymasz, albo spowoilnisz swoją wiedzę.( naukę ) .
Ja także interesuje się techniką. Kiedyś mocno grałem - jak pisałem na początku w PC.
I jak pisze Tincu - dokładnie - znałem sprzęt - i składałem znajomym komputery.
Dlatego do dnia dzisiejszego mam komputer złożony ok 10 lat temu na kt do dziś moge pograć nawet w ASS Unity. ( pograć to dużo powiedziane ale działa ).
JA zaczynałem zabawy z programowaniem gdy tylko pojawiły się w pewexach Atari i Commodore,

Konsole to dla mnie nowość mimo że są na rynku długo.
Jak windę znam wydaje mi się dobrze - tak " srodek" konsoli jest na razie ciemniejszy - choć to powinien być sprzęt b prosty w obsłudze.
Dlatego bardziej zgłębiam wiedzę teoretyczną. mnie pewnie będzie młody uczył :)

"Wydaje Ci się :) Będziesz naparzać z rodzinką, a w wolnych chwilach sama ogrywać kiedy będzie się dało ;)
Czas pokaże, nie mówię, że nie :)"

Dam ci znać:p


PS Tincu - znajdź mi w googlach na szybko skrót DWG. ? szukałem ale pewnie niedokładnie :p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PS Tincu - znajdź mi w googlach na szybko skrót DWG. ? szukałem ale pewnie niedokładnie :p
Przecież Ci wyjaśniłam w nocy co znaczy dwg. Po co ma Ci szukać drugi raz? Poczytaj wyżej.
 

Brodos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przecież Ci wyjaśniłam w nocy co znaczy dwg. Po co ma Ci szukać drugi raz? Poczytaj wyżej.

to było do Tincu. : "PS Tincu - znajdź mi ................."
ja Czytam uważnie :) przecież się uczę od najlepszych
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
to było do Tincu. : "PS Tincu - znajdź mi ................."
ja Czytam uważnie :) przecież się uczę od najlepszych
Nie czytasz uważnie skoro nie wyczytałeś tego z 39 postu, gdzie zostało Ci to wyjaśnione także najpierw zacznij od siebie, a potem wytykaj innym ;)
Jak się chce to się wszystko da, wszak strona MS xbox.com jest kopalnią wiedzy:

 

Brodos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie wytykam: wpisz w googlach

ej, zaczynamy się przepychać - a ja tylko pytam:
w 39 ok musiałem się wyczytać.
Jednak to ty mi wytknęłaś piracenie:p, o kt pytałem może na początku tego tematu-post 4
Ale w 9 napisałem:
Nie róbcie ze mnie na razie jeszcze pirata .
Zakup sklepowy ma to od siebie że mam 2 lata gwarancji.

Od tej pory do 50 postu nie ma słowa o piraceniu.

zapisałem sobie strone podana w ulubionych:) dziekuję
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie wytykam: wpisz w googlach

zapisałem sobie strone podana w ulubionych:) dziekuję
To dodaj sobie za wczasu majornelson.com, tam są publikowane promocje na gry co wtorek pod hasłem "This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale" i na tej stronie również, ale tam masz oferty z XO i X360 razem: http://www.storeparser.com/en-GB/xbox-one/price-changes/ :p
 

Brodos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wpisałem - jutro postudiuję:)
Dzięki :)
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No i w tym właśnie rzecz.NIe pójdziesz w tył ale się zatrzymasz, albo spowoilnisz swoją wiedzę.( naukę ) .
Ja także interesuje się techniką. Kiedyś mocno grałem - jak pisałem na początku w PC.
I jak pisze Tincu - dokładnie - znałem sprzęt - i składałem znajomym komputery.
Dlatego do dnia dzisiejszego mam komputer złożony ok 10 lat temu na kt do dziś moge pograć nawet w ASS Unity. ( pograć to dużo powiedziane ale działa ).
JA zaczynałem zabawy z programowaniem gdy tylko pojawiły się w pewexach Atari i Commodore,

Konsole to dla mnie nowość mimo że są na rynku długo.
Jak windę znam wydaje mi się dobrze - tak " srodek" konsoli jest na razie ciemniejszy - choć to powinien być sprzęt b prosty w obsłudze.
Dlatego bardziej zgłębiam wiedzę teoretyczną. mnie pewnie będzie młody uczył :)

"Wydaje Ci się :) Będziesz naparzać z rodzinką, a w wolnych chwilach sama ogrywać kiedy będzie się dało ;)
Czas pokaże, nie mówię, że nie :)"

Dam ci znać:p


PS Tincu - znajdź mi w googlach na szybko skrót DWG. ? szukałem ale pewnie niedokładnie :p
dwg xbox w google i od razu wyskakuje deals with gold :p :D
 

Brodos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
przepraszam. mi znajdowało autocady:)

już się chowam ( na 15 minut ) bo widzę że mega amator ze mnie heheh
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
przepraszam. mi znajdowało autocady:)

już się chowam ( na 15 minut ) bo widzę że mega amator ze mnie heheh
https://www.google.pl/search?client=opera&q=dwg+xbox&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8&gws_rd=ssl nooo nie wiem, poza pierwszą stroną określoną jako reklamowa od razu pokazuje deals with gold, wiec racja amator :)
 

Brodos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No dobra już.
Domyśliłeś się tego chyba juz wczesniej;)
Przecież proste pytania zadaje.

Ale nie mów że nie po to jest forum pytać.
Każdy był kiedyś amatorem. Nawet ty. Hehe.
Tak myślę.:D
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No dobra już.
Domyśliłeś się tego chyba juz wczesniej;)
Przecież proste pytania zadaje.

Ale nie mów że nie po to jest forum pytać.
Każdy był kiedyś amatorem. Nawet ty. Hehe.
Tak myślę.:D
Nigdy nim nie byłem :) Zawsze ogarniałem sam sprzęt, nie zadawałem miliona prostych pytań na forum a szukałem sam rozwiązań :) Możesz przejrzeć moje posty - raczej nie ma nigdzie najprostszych postów ;) Jak czegoś nie wiem, szukam w google - ale nie tyczy się to konsol, bardziej np telefonów o których nie mam za wielkiego pojęcia bo mnie nie kręcą smartphony - dla mnie tel jest po to by dzwonić i odbierać smsy, ew przejrzeć neta w wolnej chwili i tyle ;)
Taki mały offtop ;)

PS Zastanawiam się czy te pytania nie są zadawane dla jaj by sprawdzić cierpliwość ludzi z forum ;)
 

Brodos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to mnie podsumowałeś.
Ale w takim razie przepraszam ze tak to odebrałeś.
Widzę ze masz podobne zdanie jak ja co do Tel, smartów.
Sam używam e52.
Choc mam smarta z winda.
I powiem ci ze mocno się namęczyłem żeby ogarnąć nowości. Związane np z działaniem onedriva.
Ale to chyba z z chęci wiedzy dopytuje.
I tu jest podobnie. Chce wiedzieć jak to działa i juz.
Google ci opisze ale nie wytłumaczy.
Kuleczka opisała mi to cierpliwie ( w czym mimo wszystko jestem zadziwiony cierpliwością za co dziękuję ) i łopatologicznie.
Krótko o na temat.
:)
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
to było do Tincu. : "PS Tincu - znajdź mi ................."
ja Czytam uważnie :) przecież się uczę od najlepszych
Pronto https://www.google.pl/search?q=DWG+skrót&oq=DWG+skrót&aqs=chrome..69i57.3479j0j8&{google:bookmarkBarPinned}sourceid=chrome&{google:eek:mniboxStartMarginParameter}ie=UTF-8#q=DWG+xbox

Trzeba tylko dobrać odpowiednie słowa;)
 

whyduck

Świeżak
Świeżak
dwg xbox w google i od razu wyskakuje deals with gold [emoji14] :D
Wpisz samo DWG, bez słowa Xbox.
 

Do góry Bottom