1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przedłużacz do słuchawek

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lucky Luke, Październik 15, 2011.

1. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Witam
    Czy stosując przedłużacz mini jack do słuchawek KOSS UR40 ok, 2m stracę na jakości. Słuchawki będa podłączne pod monitor z tv led samsung i laptopa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    stracisz ale wątpię byś odczuł różnicę na 2m....chyba, że jest wyjątkowy cienki i do du.py.

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Up
    Widzę że kolega w temacie. Zmieniłem chyba zdanie odnośnie słuchawek. Trochę poczytałem w temacie i mam zamiar zdecydoać się na:
    Philips SHP5401 słuchawki nauszne stereo HiFi ! (1867008388) - Aukcje internetowe Allegro
    +
    Prolink EXCLUSIVE PRZEDŁUŻACZ SŁUCHAWKOWY JACK 3m (1855653166) - Aukcje internetowe Allegro

Słuchawki podobno świetnie grają a przedłużacz też wygląda na solidny.
    Co o tym połączeniu myślicie?

Zastanawiałem się też nad Sennheiser HD201 lub HD202 ale podobno pierwsze za płytkie a w drugich sam bass:D

5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    HD 202 polecam ! Dla mnie bassu jest akurat i mają długi kabel ze zwijakiem.

Wczytywanie...

Poleć forum