1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przedłużanie konta Gold

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Buhaj47, Listopad 29, 2015.

1. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeżeli mam Golda do czerwca i będę chciał dokupić kolejny rok teraz, to będzie on doliczony do obecnego stanu, czy muszę czekać do lata z doładowaniem?
    Wysłane z Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będzie doliczony. Nic się nie traci :)

Buhaj47 lubi to.
  4. Overkill

Overkill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    z mazowieckiego
    tak będzie doliczony do obecnego nic nie stracisz

5. scOOtt

scOOtt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czyli rozumiem, że jak mam kod na 12 m-cy i dwa kody na 3 m-ce to mogę to od razu wszystko wpisać i będę wówczas miał 18 m-cy wykupionego abonamentu tak ?

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak właśnie będzie

scOOtt lubi to.
  7. Overkill

Overkill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    z mazowieckiego
    zgadza się wszystko Ci się sumuję i będziesz miał na 18 miesięcy

8. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    Ale to działa tylko z rocznym i trialem na 30 dni bo 14 dniowe nie wchodzą wywala że posiada się już Golda (mam roczny) tak samo chyba z EA Access (mam roczny) ale dodałem 30 dniowy i przyjęło oraz przedłużyło o miesiąc

9. Szaser

Szaser Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Panowie a jak to jest w przypadku przedłużania GOLDA, gdy owy zakupiło się z automatu allegro, dostałem maila i passy, zdaje sobie sprawę że teraz ponownie kupując tą ofertę otrzymam nowe konto, i tutaj pytanie skoro XO umożliwia korzystanie z golda każdemu użytkownikowi konsoli to czy postępy w grze, osiągnięcia zdobyte w trybie online, pozostają przypisane do konto na którym zostały zdobyte czy też do konta na którym jest wykupiony gold ?

10. lazi00

lazi00 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Milanów
    Sa przypisane do twojego konta :)

11. Szaser

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Rozumując logicznie, dzięki nowelizacji usługi w ONE tj. jeden GOLD wszyscy użytkownicy mogę sobie śmiało zakupywać, robić golda z przeróżnych źródeł a postępy itp. zapisane będą na moim głównym jedynym i słusznym loginu ?

12. lazi00

lazi00 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Milanów
    Dokladnie

13. Szaser

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A więc jeśli można bez jakichkolwiek ograniczeń robić darmowe miesięczne konta z goldem, poniekąd XBOX wprowadzając tą zmianę niejako sam się wy**mał <ok>

14. CzakuS

CzakuS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    Witam
    Mam pytanie odnośnie przedłużania abonamentu. Nie dawno byłem zmuszony zakupić Abonament za pośrednictwem konsoli na jeden miesiąc (29.90 zl) W zakładce subskrypcje widniała informacja że konto aktywne jest do 15.12.2015 i że data odnowienia konta to również 15.12.2015. Nie wiem dlaczego ale wyszedłem z założenia że przecież konto bez mojej zgody samo się nie przedłuży o kolejny miesiąc pobierając mi z karty kolejne 30 zł. Niestety byłem w błędzie - konto samo się przedlużyło i teraz widniała informacja że jest ważne do 15.01.2016, o ile się orientuje żeby wypisać się z tej subskrypcji trzeba to zrobić na stronie xbox.com (mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie tego szukać ?)

Jednak moje pytanie dotyczy nakładania się na siebie abonamentu. Zakupiłem dziś kod na 3M XBOX LIVE, wpisałem go i byłem przekonany że teraz mój łączny abonament będzie trwał do 15.04.2016 jednak zdziwiłem się gdy w zakładce subskrypcje zniknęła informacja o zakupionym wcześniej miesięcznym dostępie i teraz już widnieje tylko informacja że mam ważne konto do 16.03.2016. Wygląda na to że abonamenty się nałożyły na siebie a nie zsumowały, czy jest to możliwe ? Czy w ten sposób straciłem wykupiony wcześniej miesiąc dostępu do Live a co za tym idzie 30 zl ? czy może po zakończeniu tego 3 miesięcznego okresu pojawi się ponownie informacja o subskrypcji na miesiąc kupionej kartą ?

Wtrące odrazu pytanie : czy tylko ja mam problem z pobieraniem gierek z Xbox 360 na One ? Sacreda zatwierdziło bez problemu, Flashpoint juz niestety nie chce sie dac pobrac.

Z góry dzięki za pomoc ! :)

Ostatnia edycja: Grudzień 16, 2015
  15. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    Odnawianie subskrypcji musisz wylonczyc na stronce xbox zaloguj sie tym profilem co masz golda w zakladce subskrypcje wylacz odnawianie a co do drugiego pytania to powinno ci przedluzyc o kolejne 3 miesiace skontaktuj sie z microsoftem niech to sprawdza szkoda miesiąca xbox live a co do trzeciego pytania to niestety nie pomoge jak narazie to sciagalem tylko dirty 3 bez zadnego problemu

Wczytywanie...

Poleć forum