1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przedłuzenie abonamentu?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez oxvenom, Lipiec 14, 2010.

1. oxvenom

oxvenom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Witam mam konto od 3 tygodni i aktualnie jade na miesiacu za free
    zakupilem juz na allegro zdrapke na 3 miechy
    gdzie mam wpisac ten kod???? bo nie moge tego znalesc...

2.narazie gram na moim pierwszym koncie ale jak to jest ile ja moge miec tych kont na konsoli? i czy przy kazdym jest miesiac free? czy przedlurzenie tyczy sie jednego konta czy wszystkich ? i jak to jest z savami? sejami? czy sejv trzyczy sie danego konta?

pozdrawiam
    dziekuje za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    2. Przysługuje ci jeden miesiąc Gold za darmo na jedno konto. Na jednej konsoli możesz założyć do 3 kont, na każde przypada 1 miesiąc. Więc jak chcesz mieć znowu za darmo jeden miesiąc to tworzysz nowe konto.

Przedłuża się jedno konto.

A save'y się nie tyczą jednego konta.

4. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Jak wpisać kod ? Naciskasz przycisk XboxGuide (X), pierwsza zakładka od lewej i wybierasz "Wymień Kod" lub też "Redeem Code". Pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum