1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przedłużenie konta xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GENdude88pl, Sierpień 9, 2010.

1. GENdude88pl

GENdude88pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Witam wszystkich!
    Mam mianowicie takie pytanko: Kupiłem sobie zdrapkę na 3 miesiące przedłużającą konto Gold wpisałem kod wszystko działa pieknie. Tego samego dnia dostałem zdrapkę od dziewczyny z okazji urodzin i teraz niewiem czy jak wpisze kod czy ważność konta sie zsumuje czy nie. Proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Chyba nie,ale to żaden problem,wpiszesz jak ci się skończy.

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Przedłuży się. No ale skoro się o to boisz to wpisz jak np. zostanie Ci do końca kilka dni :) Kod na pewno nie straci ważności.

Wczytywanie...

Poleć forum