1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przedłużenie okresu próbnego XBL kontem płatnym ?

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez DrumsSlayer, Grudzień 17, 2014.

1. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Tak jak w temacie. Potrzebuje od Was informacji czy jest to możliwe. Zakupiłem u forumowicza klucz na roczny xbl. Wtem zobaczyłem na internecie, że istnieje możliwość skorzystania z miesięcznego okresu próbnego. Słyszałem, że subskrybcje sie kumulują. Stąd pytanie czy mogę ustawić okres próbny i odrazu wpisać kod na roczny xbl i da mi to łącznie 13 miesięcy xbl czy lepiej skorzystac teraz z rocznej subskrypcji, a po jej wygaśnieciu skorzystać z okresu próbnego? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam,
    MRO'

2. Lotnik421 Xbox One

3. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    to się nie kumuluje na kazde konto które założysz dostajesz okres probny

4. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Zacznij od okresu próbnego, a jak się skończy wstukaj kod na rok :)

Wczytywanie...

Poleć forum