1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przedni Panel

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Diuran, Grudzień 16, 2009.

1. Diuran

Diuran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawina
    Jak w temacie, mam problemy z przednim panelem, chodzi o to ze spręzynki, w bardzo latwy sposob spadaja.... od tych "zastawek", wahadelek:D, w kazdym razie 3-4 razy użyłem od portów USB, i mi sprezyna spadla, na nieszczescie gdzies się zgubila, a pozostale 2 od slotów na Karty pamięci... to jeden raz otworzyłem, i spadla, a drugi, narazie sie trzyma, a uzywalem ich moze jakies 1-2 razy, dla sprawdzenia jak wyglada wejscie karty:D, tez tak macie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. wilkos

wilkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mrozy
    mi bardzo szybko pękła zastawka trzymająca spręzynkę w klapce od dolnych usb. ale pokombinowałem i naprawiłem.zresztą przed zepsuciem też ta klapka miała i nadal ma wadę bo przy otwieraniu wadzi o "bebechy" konsoli ale to wina fabryk.pzdr

4. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Mi spadła sprężynka od slotu karty pamięci A, bo też byłem ciekawy jak wygląda wejście na kartę. Ściągnąłem przedni panel zaczepiłem i działa ale ja już ich i tak nie ruszam :) Częściej używam portów USB ale tam się trzyma

5. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Diuran problem to masz z czytaniem z zrozumieniem :) .Może spojrzcie co to za dział.

6. Diuran

Diuran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawina
    ojj..ojj.. rzeczywiście... :), przepraszam, widocznie zaszła pomyłka( czyli ja popełniłem błąd przynaję się) w złym dziale owszemm, ale temat mozna usunąc, lub zamknąć,

7. Tygrysek

Tygrysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja już bardzo dużo razy podpinałem pendriva, a jakoś sprężynki się nadal trzymają ;]

Wczytywanie...

Poleć forum