1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegląd map Call of Duty : Black Ops - Annihilation

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Czerwiec 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Activision opublikowało nowy trailer nadchodzącego DLC do Call of Duty : Black Ops - Annihilation. Widzimy w nim całkiem cztery nowe mapy do multi - Drive-In, Hangar 18, Hazard, Silo oraz mapę Zombie - Shangri-La.

Dodatek ukażę się na rynku XBOX LIVE 29 czerwca. W chwili obecnej producenci nie wspominają o tym dodatku na platformy PS3 oraz PC.
    Dodatek został wyceniony na 1200 msp.

dla xboxforum - K0TAKU

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Uważam że, to już na siłę dają. Ciekawe ile osób to kupi ...

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    5 map za 1200 MSP!? Activision, to nie jest już śmieszne, za taką cenę EA wydało Vietnam, który jest pełnoprawnym dodatkiem, a nie kilkoma słabymi mapami.

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W większości puste amerykańskie dzieciaki - czyli sprzedaż będzie bardzo dobra. Dopóki ludzie będą kupowac kotlety w postaci drogich DLC od Kotticka nigdy nie przestaną ich produkowac i wydawac. Takie gówienko powinno byc za symboliczne 400 msp, a oni za cztery kompletnie niegrywalne mapy życzą sobie 1200 msp. Jedyne co wyszło Treyarchowi to kampania single i zombie.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak i tak będzie im to schodziło jak gracze w glidiach (zespołach czy jak to nazwać) szarpią na inne zespoły (nie zawsze PL) które to mają a nie chcą spaść w statystkach to bądź co bądź i tak to wykupią. By mieć najnowsze mapy itp itd.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Tak w ogóle to każde DLC powinno być za darmo (No może oprócz takich dużych jak Vietnam do BC2, albo TLaD + TBoGT). Producenci specjalnie wycinają jakieś tryby gry, mapki, samochody, a potem po kilku miesiącach dają je jako DLC i jeszcze każą nam za to płacić. Na początku istnienia Xboxa 360 takiego czegoś nie było. Np. wszystkie DLC do GoW 1 są do tej pory za darmo. Niedługo będzie tak, że jak się będzie chciało zobaczyć epilog kampanii to trzeba będzie dokupić go za jedyne 800 msp. Żenada... A te ceny DLC do CoDów to już w ogóle porażka ;/

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zgadzam się w 100%. Jednakże ludzie i tak to będą kupować. Wczoraj z ciekawości zajrzałem ile kosztują obrazki dla avatara z serii 'Call of Duty' - 160 MSP!!! Mam dać 160 microsoft pointsów, za malutki obrazek z napisem Call of Duty? To jest chore. Ale tutaj nie chodzi tylko o COD - wiele innych firm w takiej samej cenie 'obrazki dla avatara'
    Nie mówię już o motywach w głównym menu konsoli - 260 msp :)
    Dla wszystkich którzy nie mają jakiegoś motywu, polecam darmowy, najnowszy motyw od Homefront. Bardzo fajny, na pewno lepszy od tych podstawowych.
    Obrazki dla avatara są za free od Duke Nukem Forever. Może komuś się przyda :)

9. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Póki jest na coś popyt to będzie to sprzedawane, popatrzcie też sobie, że taka sama cena obowiązuje w każdym kraju w którym świadczona jest usługa Xbox Live, to że dla nas Polaków takie ceny są nie do przyjęcia, nie przeszkadzają one hamburgerom dla których to zwyczajna cena. Tak samą z ceną abonamentu na Live. Dlatego w nie których krajach nie ma Live bo nikt by go tam nie kupił.

10. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja Wam powiem, że trzeba czekać do grudnia bo puki co mam dosyć topowych FPS'ów na multi, a dokupywanie dodatków dużo nie daje bo i tak mam dosyć tych gier... wole zachować punkty na nowe gry.

11. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak było w przypadku "Prince of Persia", po tej akcji przestałem grać w tą serię.

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Treyarch i Activision chcą pewnie w ten sposób przypomnieć graczom o Black Opsie. Zarobić, zarobią na pewno. Ale sami siebie ośmieszają moim zdaniem.

13. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Tak reklamują te mapki, TYLE akcji na nich, a w praktyce to jedna wielka kamperka, że na ostatnim map pack'u już praktycznie nie gram.

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak już tak mówimy o DLC to najlepiej jest jak gra jeszcze nie wyszła a tu już mowa o jakiś DLC do niej :D to dopiero jest żałosne. Bądź gra wychodzi (jeszcze nawet miesiąc po premierze nie ma) a tu już DLC.

Z tego co się orientuje to cena COD: BO trzyma się mniej więcej stabilnie i nie tanieje zbytnio..

Jestem ciekaw jak daleko jeszcze posunie się Acti :). Może teraz po dwie mapki będą dawać za 800 msp? :D

15. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    A ja sie nie moge doczekac do wtorku, sciagam jak tylko dodatek bedzie dostepny, i nie mam zamiaru tyrac ludzi ktorzy go nie kupia tak jak wy to robicie z graczami takimi jak ja, lubie CoDa i ciesze sie ze go update-uja, sami wydadza kase aby wprowadzic nowe mapki wiec dlaczego mieliby je oddawac za darmo??

16. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    I tak kupie jak zwykle ale przede wszystkim dla Zombii to mnie najbardziej ciekawi cena no cóż w tej chwili 60zł 6000MSP a niedawno było jeszcze za 100zł może jeszcze stanieje.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum