1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegląd ocen Destiny, czyli zawiedzione nadzieje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Bungie we wtorek wydało na rynek swoje nowe dziecię. Część z was już pewnie ogrywa Destiny, ale inni siedzą przed ekranami komputerów, czekając na werdykt branżowych redakcji. A ten już zapadł.

Oto oceny:

• Digital Chumps 9.6/10
    • Post Arcade (National Post) 9.5/10
    • LaPS3 90/100
    • Cheat Code Central 4.5/5
    • IGN Italia 8.8/10
    • Vandal Online 8.7/10
    • PlayStation Lifestyle 8.5/10
    • EveryEye.it 8.5/10
    • XGN 8.5/10
    • Worth Playing 8.5/10
    • Power Unlimited 84/100
    • Gamestyle 8/10
    • Push Square 8/10
    • Guardian 8/10
    • Hardcore Gamer Magazine 8/10
    • LevelUp 7.7/10
    • Gameblog.fr 3.5/5
    • Metro GameCentral 7/10
    • NZGamer 7/10
    • EGM 6.5/10
    • GameSpot 6/10
    • Giant Bomb 3/5
    • Polygon 6/10
    • The Escapist 3/5
    • Level7.nu 5/10

Oceny pochodzą z serwisu Metacritic, gdzie gra szczyci się metascore'em na poziomie 75, a średnia ocena wystawiona przez użytkowników to 6.4 (oceny na podstawie PS4, gdyż jako jedyna platforma miała wystarczającą liczbę recenzji).

Destiny jest zatem grą dobrą, ale nie spełniającą pokładanych w niej nadziei...​

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    szkoda, a miała być taka "ładna, amerykańska"

z dużej chmury mały deszcz za 500mln $ (pewnie w teorii te 500-gra 200 a reszta to reklamy)
    a zresztą skoro dystrybutora nie stać na spolszczenie to nie będę płakał

6/10 żal.pl

4. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Przehype'owana produkcja, a szkoda. Już po becie wiedziałem, że nie kupię.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Identycznie ja

6. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Mi tam się gra podoba, muszę jeszcze co-op wypróbować i multiplayer.

1 osoba to lubi.
  7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jestem wręcz pewny, że jakby gra miała normalny SP offline to oceny tej gry były by znacznie większe :).

Chociaż obiło mi się o uszy, że gra szybko popada w monotonnie.. (od osób grających na PS4, bo znajomych z XGone nie mam :D - mowa o realnym życiu, nie przez internet :)).

8. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Grałem tylko chwilę ale już mam jakieś wrażenia z gry. Gra PVP nastawiona na jak największy lvl, jak ktoś ma zaległości to będzie miał dość trudno żeby osiągnąć jakiś satysfakcjonujący wynik.
    A kampania... fajnie że to kooperacja ale co mi po tym jak trzeba zapraszać znajomych do gry bo gra sama w sobie nie znajduje innych graczy. Niby w trakcie gry na otwartych obszarach dołącza mi innych graczy ale nie wiem czy to są ich duchy czy co bo grają jak boty i nie współpracują. Jak na początek to ta gra ma za mało tutoriali, opisów itp bo ciężko się odnaleźć, jest nielogiczna. Nadzieja w kolejnych aktualizacjach, miejscówkach, lvl'ach i broniach. Żeby tylko nie kazali sobie płacić za każdy kolejny update, to będzie dobrze.

9. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    @ UP UP
    Co do ocen się zgodzę ale gra posiada SP z tym, że spotykamy innych graczy międzyczasie. W monotonię mogą wpaść gracze siedzący po 12 h + przed TV... Praktycznie co 2 poziomy odblokowują się nowe tryby pvp / striki / raidy/ przedmioty a dojdzie jeszcze kilka rzeczy w ciągu najbliższych dni/tygodni

@UP No prawda Bis, największą wadą (jak dla mnie) jest brak matchmakingu na poważniejsze raidy co z drugiej strony nie jest wcale takie złe, ponieważ bez dobrej wspólpracy i tak nic z tego nie będzie, w trybie pvp skrimish czy salvage 3v3 podobnie

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dla mnie to żaden SP jeżeli do pełnego cieszenia się grą potrzebuje XBL + golda. Bez golda też idzie grać, ale to już nie to samo (chodziło chyba o zaproszenia, czy dołączania do grupy - nie pamiętam już dobrze..). To taka podpucha, chcecie grać to musicie mieć neta :p

11. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Również nie podoba mi się ten wymóg z goldem a bez tego trochu lipa

12. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Gra chyba trochę przereklamowana, ale dajmy jej więcej czasu. Póki co jestem na 6 poziomie, więc dopiero zaczynam. Gra się świetnie, wygląda super, ważna jest eksploracja terenu, bo zawsze można coś znaleźć ciekawego w zakamarkach. Najlepiej się gra ze znajomymi, w dodatku gdyby mieli zbliżony level to już super.
    500 mln $ to nie jest kwota wydana na grę! To pieniądze przeznaczone na całe uniwersum Destiny. Kolejne odsłony serii, dodatki, mapy. Jest to planowane jako jedno, wielkie przedsięwzięcie, gdzie gracze będą praktycznie bez końca eksplorować wszechświat.

Gra z wyglądu to takie połączenie Mass Effect i Halo. Mam nadzieję, że misje będą dużo bardziej urozmaicone w przyszłości, a nie tylko idź, eksploruj, zabij szefa i wracaj. Póki co nie ma żadnej interacji z otoczeniem, żadnych działek, czy możliwości budowania ogrodzeń, czyli misje typu "broń wskazanego obszaru" odpadają. No zobaczymy.

Wczytywanie...

Poleć forum