1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegląd ocen Forza Horizon 2 - "na tę grę czekali fani"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 25, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przeglądając recenzje i mając w pamięci swoje wrażenia (niech ta dniówka się kończy, ja chcę grać!) jestem pewien, że miłośnicy wyścigów polubią nową odsłonę Forzy. Jest to tak naprawdę ulepszona i poprawiona pierwsza część festiwalu, która dodatkowo czerpie ze swojej „dużej matki”.

Pozostałe redakcje doceniają mnogość atrakcji, sporą i ciekawą liczbę samochodów, miłe efekty wizualne (dzień, noc, deszcz, burza), genialną muzykę, świetne prowadzenie samochodów, czy też świetną zabawę w Sieci. Oczywiście, nie wszystko się podoba – niektórzy narzekają na chaos na mapie, powtarzalne zadania, niezbyt ciekawą fabułę, a nawet na soundtrack(?!).

Myślę, że to naprawdę dobra inwestycja dla miłośników gatunku i dobry początek długiego sezonu – przed nami jeszcze kilka ciekawych produkcji w tym klimacie.

Tak prezentują się recenzje Forza Horizon 2:

• Videogamer – 8
    • Eurogamer Italy – 9
    • Joystiq – 4/5
    • Polygon – 7
    • Eurogamer – 9
    • IGN – 9
    • TheKoalition – 9.5
    • CyberShack – 4/5
    • GodIsAGeek – 9
    • TotalXbox – 8
    • Xboxlife.dk – 9
    • Eurogamer DE – 9
    • Insidegames.ch – 9
    • Destructoid – 9.5
    • Games Radar – 4/5
    • NZ Gamer – 8.8
    • Shacknews – 8
    • EGM – 7.5
    • Gamesmurf – 8

2. Lotnik421 Xbox One

3. bezelex

bezelex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Bedzie wrescie w co grac, ale co oprocz The Crew bedzie wychodzic w "podobnym klimacie" ?!

4. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    w podobnym klimacie to chyba Project: Cars za niecałe dwa miechy.

P.S.
    A tak przy okazji witam Siemianowiczanina ;)

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Szkoda, że nie wychodzi 27 Września.. Byłby to idealny prezent na urodziny :)

1 osoba to lubi.
  6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Oglądałem gameplay na tvgry.pl i szczerze powiedziawszy wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiła, jak by pominąć kwestię graficzne to zmienili mapę i tyle. Recenzent zauważył ze dodali opcje tuningu z F5 ale ta gra jest bardziej arcade więc to takie kopiuj wklej bez sensu skoro superbryka po polu leci jak po asfalcie. Co do mapy podobno brak jest jakiegoś motywu, ciągle tereny zielone i kilka miasteczek.

7. bezelex

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    XO KAF4R84 - pozdrawiam rowniez, widze na bogato "jedynka" juz jest ^^ Ale Project Cars to raczej blizej do FM/GT niz do otwartego swiata w horizon czy crew , chyba ze cos sie zmienilo .

8. marcino21ab

marcino21ab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Najpierw to zagraj w grę i się wypowiadaj, a nie oceniasz na podstawie filmu, albo jakieś psedo komentatora

3 użytkowników lubi ten post.
  9. wendrol13

wendrol13 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    K-ce
    Demo na XO jest MEGA nawet pomimo małej liczby wyścigów (3 nie licząc wstępu) tak więc trzeba zakupić pełną wersję :>

1 osoba to lubi.
  10. bezelex

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Mam takie pytanie czy mapa w FH2 naprawde jest 3 razy wieksza od jedynki ? Wlicza sie w to te tereny zielone,pola itd czy chodzi o ilosc i dlugosc drog asfaltowych ?

Wczytywanie...

Poleć forum